Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Zabiegi na ciało

Artykuły

Zabiegi na ciało


przebarwienia skóry

Ciemne plamy i przebarwienia skóry można usunąć dermatologiczne z niemal 99 procentową skutecznością. W trakcie terapii należy unikać nasłonecznienia, dlatego najlepszym okresem na rozjaśnianie przebarwień jest zima. »

Ocena: 45
Komentarze (6)

skóra

Czy można zatrzymać czas? Dlaczego czujemy się młodo, a nasza skóra i sylwetka zdradzają prawdziwy wiek? Co zrobić, by nasz wygląd był odzwierciedleniem wewnętrznej młodości? Paradoksalnie – należy dbać o ciało zgodnie z jego biologicznym zegarem. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

światło

Skutki zbyt długich kąpieli słonecznych, drobne zmarszczki, problemy z cerą naczynkową przestają być już dzisiaj powodem do zmartwień. Od pewnego czasu w dermatologii i medycynie estetycznej sukcesy święci fotoodmładzanie. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

botoks

Nieustraszony pogromca zmarszczek, który od ponad dwóch dekad szybko i bezboleśnie odejmuje lat. Botoks to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wszechczasów. Staje się też coraz bardziej wszechstronny – lekarze odkrywają nowe zastosowania dla tej metody. »

Ocena: 50
Komentarze (7)

Zabieg Fraxel re:pair to rewolucyjne rozwiązanie przeznaczone do korekcji zniszczonej skóry z widocznymi oznakami starzenia. Zabieg ten jest dostępny w Polsce, wykonuje go m.in. dr Maciej Rogala – lekarz medycyny estetycznej, w Miejskiej Farmie Piękności. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony