Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Zabiegi na ciało

Artykuły

Zabiegi na ciało


pot

Nadmierna potliwość to zaburzenia w procesie pocenia się. Kiedy dezodoranty antyperspiracyjne nie przynoszą zadowalających efektów, a nieprzyjemny zapach i brak komfortu się utrzymuje, warto skorzystać z zabiegu z użyciem toksyny botulinowej, który wykonuje lekarz medycyny estetycznej. »

Ocena: 25
Komentarze (3)

medycyna estetyczna

Jak w bezpieczny sposób zlikwidować tkankę tłuszczową? Czy istnieje skuteczna alternatywa dla liposukcji? W wyścigu o szczupłe ciało w ostatnich latach wyrósł chirurgii plastycznej poważny przeciwnik – medycyna estetyczna. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

ból

Współczesny kanon estetyki zakłada, że nasze ciała powinny być czyste, gładkie i smukłe. Zadbany wygląd często kosztuje nas wiele wyrzeczeń, wysiłku i bólu. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

wellderm

Wiosną zrzucamy z siebie ciepłe ubrania, więc siłą rzeczy musimy pokazać trochę ciała. Zanim przyjdzie lato i będziesz musiała ujawnić przed całym światem jego mankamenty, popatrz na swoje ciało krytycznym okiem i zamiast załamywać ręce, zafunduj mu prawdziwą ścieżkę zdrowia i urody. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

zabiegi

Medycyna estetyczna idzie z duchem czasu. Nauka co chwilę dostarcza nam w tej dziedzinie nowych rozwiązań i technologii. Chcąc podnieść efektywność zabiegów, specjaliści starają się łączyć ze sobą różne techniki z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Ta synergia działań pozwala osiągnąć wyniki, których nie daje zastosowanie pojedynczej metody. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony