Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Zabiegi na ciało

Artykuły

Zabiegi na ciało


dieta

Większość kobiet ma genetycznie uwarunkowane skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Najczęściej tłuszcz jest zlokalizowany na brzuchu, biodrach pośladkach i udach. Są obszary, na których tkanka tłuszczowa utrzymuje się w naturalny sposób – pomimo diety i aktywności fizycznej. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

modelowanie sylwetki

VaCavite to innowacyjna metoda modelowania sylwetki. Urządzenie, dzięki zastosowaniu zogniskowanych ultradźwięków i vacuum, skuteczniej niweluje nadprogramowe centymetry. Sylwetka odzyskuje lekkość i proporcje, a skóra staje się napięta i gładka – vacuum przyspiesza drenaż zalegających odpadów przemiany materii. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

Gładkie, zadbane ciało, bez zbędnego owłosienia – to niezmienny od starożytności kanon piękna. Już wtedy kobiety usuwały niechciane włosy. Robiły to za pomocą brzytew, miodu a nawet przypalały je. Obecnie depilacja jest znacznie przyjemniejsza, a rynek preparatów coraz szerszy. Efekt ich działania jest jednak krótkotrwały, a problem zbyt szybkiego odrastania włosów powraca. Na szczęście, dzięki rozwoju laseroterapii problem odrastania niechcianych włosów może zniknąć na dobre. Sprawdź, jak to osiągnać. »

Ocena: 24
Komentarze (20)

lato

Już niedługo lato, a wraz z nim upragnione wakacje. Dla wielu z nas jest to okazja do zasłużonego odpoczynku, są jednak osoby, dla których lato stanowi prawdziwe wyzwanie. Brzuszek po ciąży, nadmiar ciała tu i ówdzie, cellulit na udach, rozszerzone naczynka… Jak się pozbyć tych niedoskonałości? Przygotowanie ciała do mini i bikini to naprawdę ciężka praca. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

Cellulit

Upośledzenie cyrkulacji krwi i chłonki powoduje zmiany w skórnych i podskórnych strukturach. Gromadzenie się odpadów przemiany materii powoduje rozrost tkanki łącznej – struktura pomarańczowej skórki. Cellulit nie jest jednak wyrokiem na całe życie – przyszła nowa era zwalczania pomarańczowego wroga – Vacuum RDT. »

Ocena: 0
Komentarze (6)
do góry strony