Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Zabiegi na ciało

Artykuły

Zabiegi na ciało


Żylaki stają się problemem coraz większej ilości osób. Niestety siedzący tryb życia, brak wysiłku fizycznego i zła dieta tylko pogarszają sprawę. Leczenie żylaków staje się konieczne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Nie warto z tym zwlekać, ponieważ mogą pojawić się powikłania. Specjaliści z Gabinetu NewU przybliżą Wam różne metody walki z tą chorobą. »

Ocena: 50
Komentarze (14)

waga

Zbliża się wiosna. Nie decyduje o niej bynajmniej temperatura powyżej zera, czy dobiegające końca sklepowe wyprzedaże, lecz masowa gonitwa w pogoni za szczupłą sylwetką. Jest to bowiem największy sezon na odchudzanie. Zaczyna się wyścig do doskonałości, lecz jak tak naprawdę wygląda idealna sylwetka? »

Ocena: 50
Komentarze (15)

laser

Najważniejsze to przełamać strach przed laserem i odważyć się na wizytę. Potem krótka chwila niezbyt przyjemnego zabiegu i obserwacja spektakularnych efektów. Dziś już wiem, że było warto i zastanawiam się dlaczego nie zrobiłam tego wcześniej. »

Ocena: 49
Komentarze (15)

Nowy Rok

Przełom roku to magiczny czas. Coś się kończy i coś zaczyna. Nowy Rok oznacza Nowe Życie. Niemal dla każdej z kobiet jednym z priorytetów jest zachowanie pięknej sylwetki. Wiele z nas stawia sobie właśnie taki cel noworoczny. Płaski brzuch, ścisła dieta, 5 albo 10 kilogramów mniej – postanawiamy i zapisujemy taki punkt planując, co chcemy osiągnąć w Nowym Roku. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

dłonie

Dłonie są tą częścią ciała, o której często zapominamy w trakcie codziennej pielęgnacji. Decydując się na zabiegi odmładzania zwykle koncentrujemy się na twarzy, tymczasem nic nie zdradza naszego wieku tak bardzo, jak ręce. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony