Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Zabiegi na ciało

Artykuły

Zabiegi na ciało


liposukcja

Wśród celebrytek zapanowała moda na modelowanie różnych części ciała przy pomocy własnego tłuszczu. W ten sposób można powiększyć piersi, talię, a nawet pośladki. Efekt jest zdecydowanie bardziej naturalny - przekonują lekarze. Co możemy w ten sposób zmienić w swoim ciele? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

medycyna estetyczna

Zabiegi z wykorzystaniem nici kojarzą nam się głównie z liftingiem twarzy i redukcją zmarszczek mimicznych. Faktycznie są to obecnie najbardziej popularne zabiegi, ale warto pamiętać, że nici Hilo Lift mają o wiele szerszy zakres zastosowań w chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

jak usunąć tatuaż

Tatuaże mają równie wielu przeciwników, co zwolenników – niektórzy kochają tego typu ozdoby, inni nienawidzą. Co jednak, jeśli sami padamy ofiarą obu tych uczuć, przechodząc od uwielbienia rysunku na ciele do narastającej niechęci? Najlepiej po prostu usunąć go raz na zawsze. Dzięki współczesnej laseroterapii jest to możliwe. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Claren Body Roller System

Pokaż swoje boskie ciało. Nowy zabieg marki Clarena, dzięki zastosowaniu Body Roller System i Body Cocktail, zmniejsza rozstępy, a dodatkowo redukuje cellulit, poprawia jędrność pośladków, ud, brzucha i ramion. Swoją skuteczność zawdzięcza unikatowym składnikom aktywnym dosłownie ,,wrolowanym” w głąb skóry. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

push-up

Kształtny, jędrny – jednym słowy - idealny biust, to marzenie wielu Polek. Chcemy dumnie eksponować swój dekolt, bez grama kompleksów. Nic więc dziwnego, że jest to dziś jedna z najczęściej poprawianych chirurgicznie części ciała. Nie zawsze jednak konieczna do tego jest pomoc chirurga. Wygląd piersi możemy poprawić także, dzięki nieinwazyjnym zabiegom w gabinetach medycyny estetycznej. »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony