Artykuły

Nowości


odmładzanie skóry

Nici, wypełniacze, botoks, lasery – różnorodność zabiegów medycyny estetycznej może zdziwić, dlatego my postanowiliśmy zapytać, które z nich są obecnie nie tylko modne, ale i dają realne efekty. Oto, co polecili nam eksperci! »

Ocena: 50
Komentarze (13)

dermation

Gładka, nawilżona i rozświetlona skóra – myślisz, że to już niemożliwe? Dzięki rewolucyjnemu zabiegowi Dermation zdążysz jeszcze poprawić kondycję swojej cery przed wielkim wyjściem. Czas na karnawałwe SOS. »

Ocena: 0
Komentarze (12)

karboksyterapia

Karboksyterapia C.D.T. Evolution czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla jest uznawana za jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się toksyny botulinowej. Terapia „cudownym gazem” choć stosowana już od 1932 roku, obecnie ma przed sobą ogromną przyszłość w leczeniu wielu chorób, jak również w dziedzinie medycyny estetycznej. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

lifting

Czy istnieje metoda na szybkie i nieinwazyjne odmłodzenie bez operacji plastycznej? Podniesienie policzków, wyrównania owalu twarzy lub podniesienia brwi w pół godziny bez bólu, nacięć i hospitalizacji? Czy to możliwe? Otóż medycyna estetyczna cały czas zaskakuje i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjenta. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

komórki macierzyste

Komórki macierzyste to przyszłość. Rynkowa nowość to przełomowe kuracje Revitacell z komórkami macierzystymi MIC-1. Na pojawiające się pytania odpowiada koordynator ds. biodermokosmetyków w laboratorium Revitacell - Paulina Bugno. »

Ocena: 50
Komentarze (3)
do góry strony