Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Chirurgia plastyczna

Artykuły

Chirurgia plastyczna


Rozmowa z doktorem Jerzym Wilgusem, chirurgiem plastycznym, szefem NZOZ EUROKLINIKA w Katowicach. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

Szybkość, skuteczność i efektywność to atrybuty najnowszej aparatury medycznej, dzięki której pacjenci katowickiej EUROKLINIKI mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszej generacji laseru do liposukcji. Zabieg przy wykorzystaniu lasera trwa zwykle około godziny, jest bardzo mało inwazyjny i można przeprowadzić go w znieczuleniu miejscowym. Laser idealnie usuwa cellulit. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

Laserowa liposukcja, znana także pod nazwa Smart Lipo jest nową technologią w usuwaniu tłuszczu, która została zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia, jako metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych miejscach. Wygląda na to, że jest to alternatywa dla tradycyjnej liposukcji czy lipolizy iniekcyjnej. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

operacje plastyczne

Prawie dwa miliony najbardziej popularnych zabiegów chirurgicznych i kosmetycznych w Stanach Zjednoczonych przeprowadzono na mężczyznach. "Kochanie, czy wyprałaś mój biustonosz - pyta mąż żonę" - to brzmi jak fatalny dowcip, nie sądzicie? A jednak takie pytania coraz częściej padają z ust mężczyzn, odkąd w 2008 roku świat zawojowały męskie biustonosze sprzedawane przez japoński sklep internetowy. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

operacje plastyczne

Operacje plastyczne są coraz bardziej popularne na całym świecie. Popularne też są wyjazdy do innych krajów, gdzie takie operacje można wykonać taniej niż u siebie. Polki i Polacy często udają się na Ukrainę lub Słowację. Ja postanowiłam sprawdzić jak się sprawy maja nieco dalej, bo w Tajlandii. Tam wykonałam jakiś czas temu makijaż permanentny, z którego byłam bardzo zadowolona, tam też spotkałam 17-letnie Niemki, które przyjechały specjalnie, aby powiększyć sobie piersi. »

Ocena: 15
Komentarze (3)
do góry strony