Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna / Chirurgia plastyczna

Artykuły

Chirurgia plastyczna


Co ona sobie zrobiła? To pytanie często pojawia się w mediach w kontekście gwiazd. Tematem plotek stają się poprawki widoczne na twarzach znanych osób, a także ogólnie – medycyna estetyczna. Wypunktowywane zmiany zazwyczaj jednak niewiele mają wspólnego z estetyką. »

Ocena: 45
Komentarze (6)

asd

asd »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Zawsze na zdjęciach ustawiasz się tak, żeby był jak najmniej widoczny. Próbowałaś odwrócić od niego uwagę – makijażem, grzywką, nakryciami głowy. Poważnie rozważasz poddanie się operacji plastycznej nosa. Teraz masz alternatywę - szybki, bezbolesny i bezpieczny zabieg modelowania kształtu nosa za pomocą kwasu hialuronowego. O metodzie opowiada ekspert medycyny estetycznej – dr Agnieszka Bliżanowska. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

operacja uszu

Istnieje wiele powiedzeń odnoszących się do naszej aparycji – ładnym żyje się łatwiej czy jak cię widzą tak cię piszą. Wiele osób z pewnością zgodziłaby się z takimi opiniami. Może właśnie dlatego niedoskonałości w naszym wyglądzie są źródłem tylu kompleksów. Przykładem może być problem odstających uszu – często nawet sami rodzice zastanawiają się jak skorygować kształt uszu swojego dziecka, aby wyglądało lepiej. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

euroklinika

Heliosphere - jedna z najskuteczniejszych metod leczenia otyłości, polega na umieszczeniu w żołądku balonika wypełnionego powietrzem. Efektem zbiegu jest znaczące zmniejszenie objętości żołądka oraz eliminacja uczucia łaknienia. Metoda - średnio o kilkanaście kilogramów - wspomaga utratę masy ciała polecana jest osobom z nadwagą, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. »

Ocena: 50
Komentarze (2)
do góry strony