Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


depilacja laserowa

Niezależnie od sposobu spędzania wakacji, w niecodziennych warunkach łatwo o podrażnienie skóry po zwyczajnej depilacji maszynką. Już na drugi dzień widzimy maleńkie włoski, czerwoną skórę i drobne krostki, odczuwamy też przykre pieczenie lub swędzenie. Warto zadbać o komfort skóry przed wyjazdem i zafundować sobie depilację laserową. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Teosyal Redensity I

Zmarszczki mimiczne i przebarwienia to nie jedyny problem dojrzałej cery. Z wiekiem skóra traci również gęstość, staje się nierówna, wysuszona i nie odbija światła. Jak przywrócić jej młodzieńczy blask bez ingerencji skalpela? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

lifting

Delikatny lifting, idealny dla młodych osób, jest już dostępny w Polsce! Tą metodą szybko zwiększysz napięcie skóry, osłabione np. odchudzaniem. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

szyja a wiek

Skóra szyi i dekoltu to niemalże metryka każdej kobiety. Jest ona cienka i delikatna, a tym samym bardziej podatna na powstawanie zmarszczek. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

pajączki na nogach

Wiele z nas ma z nimi problem. Przyczyn ich powstania może być dużo, jednak do najczęstszych należy praca siedząca. Dowiedz się, jak można je usunąć! »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony