Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


piegi

Jeśli po powrocie z wakacji przybyło ci piegów i posłonecznych plamek, nie martw się tym, właśnie zaczyna się sezon „wybielania” skóry. Poznaj 3 zabiegi, dzięki którym skóra znów odzyska świeżość i zdrowy wygląd. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zabiegi odmładzające

W dniu uroczystości, przed ważnym spotkaniem czy podczas przerwy na lunch – zabiegi ekspresowe można wykonać w dowolnym czasie. Są szybkie, nieinwazyjne i przynoszą natychmiastowe efekty. Z jakich propozycji warto skorzystać? »

Ocena: 0
Komentarze (3)

labioplastyka

Mówiąc o kompleksach, kobiety wymieniają najczęściej: za duży nos, za grube uda, brzuch czy pośladki. Rzadko przyznają się do tego, że „tam na dole” ich anatomia odbiega od normy. A jeśli Twoje wargi sromowe są o wiele za duże lub za długie? Jeśli utrudniają Ci kontakty seksualne lub uprawianie sportów? Gdzie możesz uzyskać pomoc? Jakie zabiegi pomogą Ci raz na zawsze pozbyć się wady? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

angel prp system

Niedawno w ofercie polskich gabinetów medycyny estetycznej pojawiły się zabiegi wykorzystujące nową, innowacyjną metodę pozyskiwania osocza bogatopłytkowego – Angel System. Od jakiegoś czasu technika ta bije rekordy popularności w wielu krajach, a zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi są tam uznawane za najlepszą receptę na zachowanie młodości. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zabiegi na lato

Lato już w pełni, a ty nadal nie czujesz się atrakcyjnie, aby założyć kostium kąpielowy? Skorzystaj z bezpiecznych zabiegów, które szybko i bezpiecznie nawilżą twarz, wyszczuplą i odmłodzą ciało. W wyborze najlepszych, letnich rozwiązań doradzają eksperci z klinik Esteticmed.pl. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony