Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


mezoterapia

Po wakacjach nasza skóra wymaga porządków. Jest przesuszona i zwiotczała na skutek działania słońca i słonej wody. Poza tym, promienie UV mogły pozostawić na niej plamy i przebarwienia. Aby przywrócić jej blask, zdrowy wygląd i energię, jednoczenie przedłużając utrzymanie się pięknej opalenizny - dr Roma Zielińska z gabinetu medycyny estetycznej MAGNOPERE w Krakowie - poleca przede wszystkim mezoterapię igłową. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

push-up

Kształtny, jędrny – jednym słowy - idealny biust, to marzenie wielu Polek. Chcemy dumnie eksponować swój dekolt, bez grama kompleksów. Nic więc dziwnego, że jest to dziś jedna z najczęściej poprawianych chirurgicznie części ciała. Nie zawsze jednak konieczna do tego jest pomoc chirurga. Wygląd piersi możemy poprawić także, dzięki nieinwazyjnym zabiegom w gabinetach medycyny estetycznej. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

przebarwienia

Przyczyn powstawania przebarwień jest kilka. Zmiany tego typu mogą pojawiać się na skórze jako powikłania po zabiegach oraz na skutek zaburzeń hormonalnych. Jednak najczęściej bezpośrednim lub pośrednim powodem powstawania przebarwień jest słońce, dlatego to właśnie latem jesteśmy na nie najbardziej narażone. Z kolei jesień jest najlepszą porą na rozpoczęcie usuwania plam pigmentacyjnych. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

kwas hialuronowy

Nasza skóra nie odpoczywa podczas wakacji. Jej przesuszenie i odwodnienie może mieć trudne do złagodzenia skutki. Nawilżenie to za mało, skóra potrzebuje dogłębnego nawodnienia. W intensywnej odbudowie dobrej kondycji i równowagi skóry niezrównany jest kwas hialuronowy. To klucz do młodości skóry i fizjologiczny składnik tkanek. Dlatego jest tak dobrze tolerowany przez skórę. »

Ocena: 10
Komentarze (3)

mity o operacjach plastycznych

Mitów na temat chirurgii plastycznej pojawia się coraz więcej. Ma to swoją przyczynę w coraz częstszych wyznaniach celebrytów i osób publicznych – wielu z nich przyznało się do mniejszej, bądź większej, ingerencji w naturę swojego ciała. Ile prawdy jest w tym, co mówi się o możliwościach sklapela, implantach, powikłaniach po operacji i możliwościach współczesnej chirurgii plastycznej? »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony