Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


lifting

Czy istnieje metoda na szybkie i nieinwazyjne odmłodzenie bez operacji plastycznej? Podniesienie policzków, wyrównania owalu twarzy lub podniesienia brwi w pół godziny bez bólu, nacięć i hospitalizacji? Czy to możliwe? Otóż medycyna estetyczna cały czas zaskakuje i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjenta. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

Claren Body Roller System

Pokaż swoje boskie ciało. Nowy zabieg marki Clarena, dzięki zastosowaniu Body Roller System i Body Cocktail, zmniejsza rozstępy, a dodatkowo redukuje cellulit, poprawia jędrność pośladków, ud, brzucha i ramion. Swoją skuteczność zawdzięcza unikatowym składnikom aktywnym dosłownie ,,wrolowanym” w głąb skóry. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

blizny potrądzikowe

Trądzik jest wyjątkowo uporczywym schorzeniem. Najpierw walczymy ze zmianami wypryskowo-łojotokowymi oraz towarzyszącym im bólem i swędzeniem. Potem - z bliznami potrądzikowymi. To, czy przywrócimy cerze zdrowy wygląd zależy w dużej mierze od nas samych. Czy można całkowicie ustrzec się przed bliznami potrądzikowymi? I w jaki sposób leczyć te, które już posiadamy? »

Ocena: 0
Komentarze (4)

restylane skinlift

Już nie trzeba poddawać się skomplikowanym operacjom plastycznym, aby znacząco i skutecznie poprawić wygląd i zapobiegać lub zlikwidować oznaki starzenia się. Co więcej, efekt jest dużo bardziej naturalny. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

ginekologia estetyczna

To wspaniałe uczucie być kobietą. Aby cieszyć się sobą musisz w pełni akceptować swoje ciało. Jeśli sypialnia nie kojarzy Ci się z niczym przyjemnym lub nie umiesz cieszyć się bliskością z ukochaną osobą- możesz to zmienić! Poczuj satysfakcję z życia seksualnego i żyj będąc pewna swojego piękna. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony