Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


angel sysstem

Niedawno w ofercie polskich gabinetów medycyny estetycznej pojawiły się zabiegi wykorzystujące nową, innowacyjną technikę pozyskiwania osocza bogatopłytkowego – Angel System. Od jakiegoś czasu technika ta bije rekordy popularności w wielu krajach, a zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi są tam uznawane za najlepszą receptę na zachowanie młodości. Zalety mezoterapii własną krwią poznało i polubiło wielu celebrytów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

problem małego penisa

Mam małego penisa. Czy można go powiększyć operacyjnie? – fora internetowe pełne są takich pytań. Rozmiar członka to na tyle drażliwa sprawa, że zarówno mężczyźni, jak i ich partnerki wolą szukać pomocy w Internecie niż pójść do lekarza i dowiedzieć się, jak ten problem rozwiązać. Poniżej znajdziecie 7 pytań pacjentów (i 7 odpowiedzi lekarza) dotyczących powiększania członka, które najczęściej pojawiają się na forach. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

jak sie pozbyć brodawek

Usuwanie zmian najlepiej zaplanować jesienią lub zima, gdy nie ma silnych mrozów. Słońce świeci wtedy słabiej niż latem, dlatego po zabiegu skóra nie jest narażona na przebarwienia. Większości znamion można pozbyć się bez śladu. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

Pewnie nie jedna z nas kombinuje na wszelkie możliwe sposoby, aby zniszczyć naszego największego wroga, którym jest zmarszczka, a częściej - cała siateczka zmarszczek… »

Ocena: 0
Komentarze (0)

medycyna estetyczna

Wypełnianie skóry kwasem hialuronowym z roku na rok zyskuje coraz więcej entuzjastów. Jednak mimo że popularność tego zabiegu rośnie, nie zawsze wiemy, jak właściwie się do niego przygotować. Kilku wskazówek udziela ekspert dr Agnieszka Pietrzykowska. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony