Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


złoto w zabiegach

Szlachetne kruszce i kamienie mogą upiększać skórę. Medycyna estetyczna wykorzystuje je w zabiegach ujędrniających, wygładzających i rozświetlających cerę. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

mikronakłuwanie

Zabiegi odmładzające są przeróżne. Jedne dają nam natychmiastowe efekty, inne wymagają cierpliwości, ale za to ich rezultaty są naturalne i trwałe. Takie rozłożone w czasie działanie pobudza naturalne procesy regeneracji tkanek, a przy tym nie niesie ze sobą ryzyka zmiany rysów twarzy. Należy do nich modny obecnie zabieg Dermapen, czyli odmładzające mikronakłuwanie. »

Ocena: 0
Komentarze (6)

lwia zmarszczka

Częste marszczenie czoła może spowodować, że w pewnym wieku na skórze między brwiami zaczną pojawiać się charakterystyczne bruzdy. W konsekwencji twarz nabiera ponurego, lekko złowrogiego wyglądu. Choć nie każdego to czeka, na wszelki wypadek warto zawczasu dowiedzieć się, czym są lwie zmarszczki i jak z nimi walczyć. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

karboksyterapia

Karboksyterapia C.D.T. Evolution czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla jest uznawana za jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się toksyny botulinowej. Terapia „cudownym gazem” choć stosowana już od 1932 roku, obecnie ma przed sobą ogromną przyszłość w leczeniu wielu chorób, jak również w dziedzinie medycyny estetycznej. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

jak usunąć tatuaż

Tatuaże mają równie wielu przeciwników, co zwolenników – niektórzy kochają tego typu ozdoby, inni nienawidzą. Co jednak, jeśli sami padamy ofiarą obu tych uczuć, przechodząc od uwielbienia rysunku na ciele do narastającej niechęci? Najlepiej po prostu usunąć go raz na zawsze. Dzięki współczesnej laseroterapii jest to możliwe. »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony