Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


komórki macierzyste

Komórki macierzyste - to ostatnio bardzo modne hasło. Widnieje na opakowaniach kremów, słyszymy je w telewizji, kiedy przyznają medycznego Nobla 2012, czytamy o zabiegach medycyny estetycznej z ich wykorzystaniem. Ale wciąż niewiele osób wie, czym tak naprawdę są komórki macierzyste? W jaki sposób się je pozyskuje? Czy dzięki nim wyleczymy najcięższe choroby? A może odzyskamy utraconą młodość? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Nos to, zaraz po ustach, część twarzy, do której mamy zwykle najwięcej zastrzeżeń. Że lekko garbaty, wklęsły, niesymetryczny. Ogólnie – niedodający urody. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

medycyna estetyczna

Inne spojrzenie na zabieg redukcji tłuszczu - nowe możliwości zabiegowe w medycynie estetycznej. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

medycyna estetyczna

Dbanie o wygląd stało się jednym z najważniejszych aspektów życia gwiazd. Dla gładkiej cery, szczupłej sylwetki czy jędrnych pośladków osoby z pierwszych stron gazet są w stanie zrobić naprawdę dużo. Przedstawiamy bezbolesne i zapewniające niemal natychmiastowy efekt zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, którym najczęściej poddają się gwiazdy. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

safer

S.A.F.E.R (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation), to najnowocześniejsze na świecie urządzenie, umożliwiające szybkie i małoinwazyjne przeprowadzenie zabiegu transplantacji włosów. Technologia od niedawna jest dostępna w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED. »

Ocena: 0
Komentarze (7)
do góry strony