Uroda.com / Artykuły / Medycyna estetyczna

Artykuły

Medycyna estetyczna


zabiegi na twarz

Chcesz dodać cerze blasku po zimie i jednocześnie zniwelować jej drobne niedoskonałości? Poznaj najpopularniejsze zabiegi odmładzające skórę twarzy oferowane w polskich gabinetach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych. »

Ocena: 0
Komentarze (17)

jak schudnąć skutecznie

No i zaczęło się! Szaleństwo, aby schudnąć przed wakacjami, to chyba normalna sprawa na wiosnę. Przecież każdy z nas chce wyglądać idealnie w lecie. Tylko jak to zrobić? Oto jest pytanie! Jak schudnąć skutecznie i bezpiecznie? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

pielegnacja skóry wokół oczu

Piękne oczy to chyba marzenie wszystkich kobiet. Przecież oczy są jednym z najważniejszych elementów naszej urody, niektórzy nawet twierdzą,że zwierciadłem duszy… A czarujące, uwodzicielskie spojrzenie spod firanki rzęs, może być początkiem niejednej fascynującej znajomości… »

Ocena: 0
Komentarze (4)

piękne nogi

„Chowasz tę cudowną rzecz, tę o której tylko śnię” śpiewali z wyrzutem Czarno-Czarni. Mowa o nogach, które tak wiele z nas uparcie chowa pod spodniami. Mamy przecież swoje powody: masywne łydki, brzydkie kolana, cellulit... »

Ocena: 50
Komentarze (4)

rodzaje blizn

Blizny mogą się pojawić na naszym ciele w każdym wieku. Przyczyną ich powstawania są urazy, oparzenia, zabiegi operacyjne lub przebyte choroby. Są nieestetyczne, ale często powodują również ból, nieprzyjemny efekt ściągnięcia skóry oraz dysfunkcję danej okolicy ciała. Czy istnieją sposoby, by się ich trwale pozbyć? »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony