Artykuły

Usta


Jednym z głównych, modowych trendów tej wiosny jest trend pasterki, dziewczyny ze wsi, noszącej falbanki, drobne kwiatowe wzory, sukienki, spódniczki, a wszystko lekkie, zwiewne i pastelowo-kolorowe. Jaki zatem makijaż dostosować do tego look’u? Jeśli chcesz wiedzieć – przeczytaj ten tekst. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

makijaż

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosennej kolekcji IsaDora Nostalgia był styl gwiazd Hollywood panujący w latach 50-tych i 60-tych. Kolekcja ma przywodzić na myśl takie ikony mody jak: Brigitte Bardot, Sophia Loren oraz Marilyn Monroe. »

Ocena: 0
Komentarze (14)

pomadka

Mac jak zwykle króluje na wybiegach całego świata. Jakie trendy przedstawia w tym sezonie. Jest ich wiele. Dla każdego coś odpowiedniego. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

usta

Od oberżyny po wściekłe fuksje, ciemno pomalowane usta zawojowały wiosenne wybiegi pokazów mody. Wiosna jest niespodziewaną i radosną porą roku, w której można wiele eksperymentować, dlaczego więc nie z ciemniejszymi ustami? Zabawa z konturówką do ust to sposób na przyciemnienie ich kolorytu w łatwy sposób. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

KISS KISS BABY

Wyobraź sobie pielęgnację, która jest esencją luksusu. Nowy potomek rodziny KISS KISS – KISS KISS BABY - spełnia wszystkie swoje obietnice. Formuła wzbogacona o masło z dzikiego mango i olejek z naturalnej gąbki (luffa) rozpieszcza skórę jak odmładzający balsam. »

Ocena: 20
Komentarze (1)
do góry strony