Artykuły

Usta


Codziennie jeżdżę do pracy autobusem i przyglądam się światu za oknem, a jak mnie on nudzi, przyglądam się ludziom w autobusie. Szczególnie kobietom. Nie żeby było ze mną coś nie tak, ale po prostu patrzę na ich twarze, a przede wszystkim na makijaże, które niekoniecznie podkreślają urodę tychże kobiet… »

Ocena: 48
Komentarze (22)

Gorące przyjęcia i wystrzałowe makijaże! Nowa kolekcja brązująca BeYu, Słoneczny Clubbing, to święto lata. Zmysłowe brązy, połyskujące kolory złocistego piasku i świeżego oceanicznego turkusu, to niezbędnik makijażowy na plażowe przyjęcia. Zespół Monrose prezentuje trzy inspiracje makijażowe. Sunshine clubbing to wyjątkowy letni look , który sprawdzi się zarówno w mieście jak i na stylowych beach party. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Jeśli lubisz pastelowy, stonowany makijaż ta propozycja jest w sam raz dla Ciebie. Modne w tym sezonie róże i szarości podkreślają idealnie Twoje oczy – zarówno te, w kolorze niebieskim, jak i brązowym. Podpowiadamy więc, jak wykonać taki make-up i jakich kosmetyków użyć. Naszym makijażowym motto są tym razem pastele. Pastelowa i jasna cera, pastelowe oczy i usta. Jak taki makijaż wykonać? Przeczytaj, a potem spróbuj zrobić go samodzielnie. To wcale nie jest trudne. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

porady

Zastanawiałaś się zawsze, po co wizażystom cały przybornik pędzli i jakie znaczenie ma, który użyją do aplikacji danego kosmetyku. Myślałaś też nad tym, czy wynika to z ich snobizmu, czy też jest to sprawa bardzo istotna i Tobie rzeczywiście potrzebny jest w kosmetyczce „pędzel z krwi i kości”… »

Ocena: 0
Komentarze (2)

makijaż

Wiosenny look kolorystyczny Delia Cosmetics jest inspirowany naturą, barwami polskiego krajobrazu i soczystymi odcieniami polnych kwiatów takich jak malwa, mak i niezapominajka. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony