Artykuły

Usta


Tym razem nasza wizażystka Gosia malowała ekipę na planie nowego programu o modzie LoungeTime w telewizji internetowej LoungeTV. Gosia w makijażu wykorzystała kosmetyki kolorowe Glazel. Zobaczcie zdjęcia i sam program. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

W tym tygodniu ponownie swoje makijaże wykonane kosmetykami Glazel, prezentuje makijażystka i wizażystka Izabela Olszowy. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

W ten jeden, najważniejszy dla każdej kobiety dzień w życiu, chcesz wyglądać oszałamiająco pięknie, zjawiskowo. Chcesz powalić swojego mężczyznę na kolana… Aby ten cel osiągnąć, wybierasz najpiękniejszą na świecie sukienkę, najbardziej pachnące kwiaty, robisz nieziemską fryzurę. Nie zapominasz też o odpowiednim, podkreślającym Twoją urodę makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Kolejny makijaż z serii makijaży tygodnia z Glazel, tym razem w klimatach i kolorach morskich. Podpowiadamy jakich kosmetyków użyć do jego wykonania - zobaczcie same, czy chciałybyście zrobić go samodzielnie. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Codziennie jeżdżę do pracy autobusem i przyglądam się światu za oknem, a jak mnie on nudzi, przyglądam się ludziom w autobusie. Szczególnie kobietom. Nie żeby było ze mną coś nie tak, ale po prostu patrzę na ich twarze, a przede wszystkim na makijaże, które niekoniecznie podkreślają urodę tychże kobiet… »

Ocena: 48
Komentarze (21)
do góry strony