Artykuły

Usta


Pomadka wraca do łask, choć tak naprawdę nigdy nie wyszła z mody, po prostu sięgamy do klasyki kobiecego piękna. Kiedyś małe dziewczynki zaczynały naśladować swoje mamy przez nieumiejętne nakładanie krwistoczerwonych szminek. W erze błyszczyków, taki widok staje się coraz rzadszy. Czas zmienić trendy i przekonać się do pomadki na nowo. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Tym razem nasza wizażystka Gosia malowała ekipę na planie nowego programu o modzie LoungeTime w telewizji internetowej LoungeTV. Gosia w makijażu wykorzystała kosmetyki kolorowe Glazel. Zobaczcie zdjęcia i sam program. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

W tym tygodniu ponownie swoje makijaże wykonane kosmetykami Glazel, prezentuje makijażystka i wizażystka Izabela Olszowy. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

W ten jeden, najważniejszy dla każdej kobiety dzień w życiu, chcesz wyglądać oszałamiająco pięknie, zjawiskowo. Chcesz powalić swojego mężczyznę na kolana… Aby ten cel osiągnąć, wybierasz najpiękniejszą na świecie sukienkę, najbardziej pachnące kwiaty, robisz nieziemską fryzurę. Nie zapominasz też o odpowiednim, podkreślającym Twoją urodę makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Kolejny makijaż z serii makijaży tygodnia z Glazel, tym razem w klimatach i kolorach morskich. Podpowiadamy jakich kosmetyków użyć do jego wykonania - zobaczcie same, czy chciałybyście zrobić go samodzielnie. »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony