Artykuły

Usta


usta

Trendy w makijażu, podobnie jak te ze świata mody, kreowane są na najważniejszych pokazach. Przed każdą tego typu imprezą projektanci dokładnie obmyślają nie tylko kreacje, ale także fryzury i makijaże, które wspólnie mają tworzyć niepowtarzalną całość. W ten sposób zatem powstają propozycje na nadchodzące sezony. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

usta

Filmik poświęcony tematyce powiększania ust. Oczywiście powiększania optycznego, przy użyciu ogólnodostępnych kosmetyków, a nie botoxu tudzież innych plastycznych sposobów. Pełne, duże usta są ideałem piękna dla wielu z nas. »

Ocena: 50
Komentarze (6)

pędzel

Aplikacja kosmetyków kolorowych nie jest rzeczą najprostszą. Często łudzimy się, że pędzelek dodany gratis do cieni czy gąbeczka od pudru to najlepsze wyjście i z nich najczęściej korzystamy. W artykule doradzimy co wybrać i do czego stosować. »

Ocena: 50
Komentarze (7)

błędy kosmetyczne

Pomyłki kosmetyczne, każda z nas przez nie kiedyś przeszła. Grunt to wyciągnąć z nich wnioski i starać się nie popełniać drugi raz tych samych błędów. Nasz niezbędnik spróbuje pokierować Was na właściwą drogę… »

Ocena: 0
Komentarze (1)

korekta ust

Czas na usta – atrybut kobiecości. Zmysłowe, seksowne i kuszące. Jednak niektóre z Was narzekają, że są zbyt wąskie, inne natomiast szukają sposobu, aby je pomniejszyć. Zastanawiacie się co zrobić, aby były idealne?! »

Ocena: 50
Komentarze (3)
do góry strony