Artykuły

Oczy


Te wszystkie z nas, które mają kompleksy i te które ich nie mają, ale wiedzą, co chcą ukryć dziękują wynalazcy korektora z całego serca. Ten kosmetyk potrafi naprawdę zdziałać cuda, a wszystko to bezboleśnie, niedrogo i szybko. Dowiedz się więcej o tym wspaniałym kosmetyku. »

Ocena: 45
Komentarze (13)

W tym tygodniu ponownie swoje makijaże wykonane kosmetykami Glazel, prezentuje makijażystka i wizażystka Izabela Olszowy. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Podobają Ci się makijaże wielu kobiet, ale nie wiesz jak je zrobić? Spójrz więc uważnie na galerię naszych makijaży oczu, wybierz, ten, który Ci się podoba i spróbuj zrobić go sama. »

Ocena: 32
Komentarze (3)

W ten jeden, najważniejszy dla każdej kobiety dzień w życiu, chcesz wyglądać oszałamiająco pięknie, zjawiskowo. Chcesz powalić swojego mężczyznę na kolana… Aby ten cel osiągnąć, wybierasz najpiękniejszą na świecie sukienkę, najbardziej pachnące kwiaty, robisz nieziemską fryzurę. Nie zapominasz też o odpowiednim, podkreślającym Twoją urodę makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Kobiety o rudych włosach są wyjątkowe, bo ich kolor włosów jest rzadkością. Najczęściej też mają zielone oczy, co świetnie współgra z barwą włosów. Jeśli posiadasz rude pukle na pewno zastanawiasz się, w jakim kolorze cieni do powiek będzie Ci do twarzy… »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony