Artykuły

Oczy


W ten jeden, najważniejszy dla każdej kobiety dzień w życiu, chcesz wyglądać oszałamiająco pięknie, zjawiskowo. Chcesz powalić swojego mężczyznę na kolana… Aby ten cel osiągnąć, wybierasz najpiękniejszą na świecie sukienkę, najbardziej pachnące kwiaty, robisz nieziemską fryzurę. Nie zapominasz też o odpowiednim, podkreślającym Twoją urodę makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Kobiety o rudych włosach są wyjątkowe, bo ich kolor włosów jest rzadkością. Najczęściej też mają zielone oczy, co świetnie współgra z barwą włosów. Jeśli posiadasz rude pukle na pewno zastanawiasz się, w jakim kolorze cieni do powiek będzie Ci do twarzy… »

Ocena: 0
Komentarze (1)

makijaż oczu

Oczy to jedna z najważniejszych części naszego ciała – to na nie większość ludzi zwraca uwagę zarówno podczas pierwszego spotkania, jak i w stałych kontaktach. Wyrażają wiele: przede wszystkim emocje, ale i charakter. Potrafią flirtować i kokietować. Ale co zrobić, kiedy nie są idealne: za małe, za duże, z opadającą powieką… Podpowiem, jak wymodelować oko, aby miało odpowiedni kształt i rozmiar. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Marka Deborah Milano słynie z rewelacyjnych maskar, które cieszą skię doskonałą opinią i dorównują jakością nawet najbardziej selektywnym produktom. Używają ich największe gwiazdy makijażu w Polsce i na całym świecie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

makijaż

Chciałabym podzielić się z Wami sposobem na wykonanie, krok po kroku, makijażu dziennego w kolorach fioletu. Wiodącym elementem w tym make up’ie jest fioletowa kredka, którą obrysowałam całe oko. I ona jest najważniejsza w tym makijażu :) »

Ocena: 30
Komentarze (1)
do góry strony