Artykuły

Oczy


rzęsy

Każda z Was marzy o pięknych i długich rzęsach. Próbowałyście różnych sposobów, aby osiągnąć super efekt. Przeróżne tusze do rzęs, odżywki, sztuczne rzęsy, kępki lub nawet przedłużanie i zagęszczanie rzęs. »

Ocena: 0
Komentarze (198)

Tym razem nasza wizażystka Gosia malowała ekipę na planie nowego programu o modzie LoungeTime w telewizji internetowej LoungeTV. Gosia w makijażu wykorzystała kosmetyki kolorowe Glazel. Zobaczcie zdjęcia i sam program. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Te wszystkie z nas, które mają kompleksy i te które ich nie mają, ale wiedzą, co chcą ukryć dziękują wynalazcy korektora z całego serca. Ten kosmetyk potrafi naprawdę zdziałać cuda, a wszystko to bezboleśnie, niedrogo i szybko. Dowiedz się więcej o tym wspaniałym kosmetyku. »

Ocena: 45
Komentarze (13)

W tym tygodniu ponownie swoje makijaże wykonane kosmetykami Glazel, prezentuje makijażystka i wizażystka Izabela Olszowy. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Podobają Ci się makijaże wielu kobiet, ale nie wiesz jak je zrobić? Spójrz więc uważnie na galerię naszych makijaży oczu, wybierz, ten, który Ci się podoba i spróbuj zrobić go sama. »

Ocena: 32
Komentarze (3)
do góry strony