Artykuły

Oczy


kosmetyki

To nasze spojrzenie nadaje charakteru twarzy – wyraziste, pełne blasku i zdecydowania. Oczy są zwierciadłem duszy nie tylko wtedy, gdy w nie głęboko zaglądamy, ale także przy krótkich, przelotnych spojrzeniach. Warto dbać o to, by było perfekcyjne w każdym calu. Uzyskamy to dzięki idealnemu tuszowi do rzęs, a te od IsaDory królują od lat na liście bestsellerów w naszych kosmetyczkach. Dlaczego są takie wyjątkowe? Najlepsze z nich od niedawna można nabyć w drogerii Rossmann. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Efekt głębokiej i odważnej czarni. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

PALETA CIENI DO POWIEK 6th Sense »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Perfekcyjny kształt, idealny kolor, naturalny efekt – dzięki nowej paletce cieni Brow Bar od KOBO Professional makijaż brwi zyska zupełnie nowy wymiar. Szeroki wybór kolorów stwarza wiele możliwości przy każdym kolorze karnacji i typie urody. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

rzęsy

Tylko do połowy sierpnia. Spiesz się! Wakacyjny, naturalny look tylko z jednym mocniejszym akcentem w postaci bajecznych rzęs? Zdecydowanie TAK! Uzyskasz go dzięki łatwym do aplikacji, legendarnym sztucznym rzęsom marki Ardell. W ofercie Rossmanna pojawiły się zarówno takie modele, które sprawdzą się na co dzień, a także te, które zapewnią efekt WOW na wieczorne wyjścia. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony