Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Nowości kosmetyczne

Artykuły

Nowości kosmetyczne


MAC

...teraz to możliwe. Nowa mascara MAC – Opulash obecna na rynku będzie od czerwca 2010. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Gorące przyjęcia i wystrzałowe makijaże! Nowa kolekcja brązująca BeYu, Słoneczny Clubbing, to święto lata. Zmysłowe brązy, połyskujące kolory złocistego piasku i świeżego oceanicznego turkusu, to niezbędnik makijażowy na plażowe przyjęcia. Zespół Monrose prezentuje trzy inspiracje makijażowe. Sunshine clubbing to wyjątkowy letni look , który sprawdzi się zarówno w mieście jak i na stylowych beach party. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

isa dora

Kolor wyjątkowo kontrowersyjny – róż. Jednym kojarzy się z kiczem i tandetą. Myśląc różowy, widzisz lalki Barbie – infantylne, krzykliwe, głupiutkie. Ale to nasza kultura zrobiła czarny PR różowemu. To przecież kolo, jak każdy inny, na dodatek często twarzowy. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

makijaż

Wiosenny look kolorystyczny Delia Cosmetics jest inspirowany naturą, barwami polskiego krajobrazu i soczystymi odcieniami polnych kwiatów takich jak malwa, mak i niezapominajka. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

makijaż

Marka Pupa przygotowała dla swoich fanek nową, wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu o nazwie Butterfly. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne kolory i przybory do zrobienia modnego make-upu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony