Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Nowości kosmetyczne

Artykuły

Nowości kosmetyczne


podkład idealny

Dlaczego stworzono Photoready? Jak sama nazwa wskazuje, dlatego, by skóra wyglądała nieskazitelnie przed obiektywem i kamerą. Jest idealny nie tylko dla wizażystów, ale też Pań ze skórą, która wymaga kamuflażu. »

Ocena: 50
Komentarze (8)

Marka Deborah Milano słynie z rewelacyjnych maskar, które cieszą skię doskonałą opinią i dorównują jakością nawet najbardziej selektywnym produktom. Używają ich największe gwiazdy makijażu w Polsce i na całym świecie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

MAC

...teraz to możliwe. Nowa mascara MAC – Opulash obecna na rynku będzie od czerwca 2010. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Gorące przyjęcia i wystrzałowe makijaże! Nowa kolekcja brązująca BeYu, Słoneczny Clubbing, to święto lata. Zmysłowe brązy, połyskujące kolory złocistego piasku i świeżego oceanicznego turkusu, to niezbędnik makijażowy na plażowe przyjęcia. Zespół Monrose prezentuje trzy inspiracje makijażowe. Sunshine clubbing to wyjątkowy letni look , który sprawdzi się zarówno w mieście jak i na stylowych beach party. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

isa dora

Kolor wyjątkowo kontrowersyjny – róż. Jednym kojarzy się z kiczem i tandetą. Myśląc różowy, widzisz lalki Barbie – infantylne, krzykliwe, głupiutkie. Ale to nasza kultura zrobiła czarny PR różowemu. To przecież kolo, jak każdy inny, na dodatek często twarzowy. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony