Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Nowości kosmetyczne

Artykuły

Nowości kosmetyczne


makijaż

Producenci kosmetyków zasypują nas co sezon nowymi pomadkami, błyszczykami, tuszami itp. Byłoby to dosyć nudne, gdyby nie fakt, iż z sezonu na sezon kosmetyki te są unowocześniane i ulepszane. Przedstawiamy kilka nowinek w świecie mascar. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

makijaż

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosennej kolekcji IsaDora Nostalgia był styl gwiazd Hollywood panujący w latach 50-tych i 60-tych. Kolekcja ma przywodzić na myśl takie ikony mody jak: Brigitte Bardot, Sophia Loren oraz Marilyn Monroe. »

Ocena: 0
Komentarze (14)

podkład

Marka Revlon proponuje najnowszy podkład PhotoReady, stworzony w oparciu o technologię HD. Już teraz możemy samodzielnie wykonać makijaż, jaki profesjonalni wizażyści stosują podczas nagrań telewizyjnych, sesji zdjęciowych lub na planach filmowych. Fotochromatyczne pigmenty oraz technologia rozpraszania światła zastosowane w Revlon PhotoReady pozwalają każdej kobiecie wyglądać jak światowej sławy gwiazda nawet w najbardziej niekorzystnym oświetleniu. »

Ocena: 28
Komentarze (1)

Nowy sezon, nowa historia i nasza bohaterka - Natalia. Gwiazda-kameleon, która z wdziękiem użycza swojego pięknego wizerunku do sezonowych kolekcji Guerlain. Wiosną będzie świeża, świetlista i niezwykle subtelna. „La vie en rose” z azjatyckim akcentem, ponieważ inspiracje kolorystyczne zaczerpnąłem tym razem z Dalekiego Wschodu i piękna „kwiatów kwitnącej wiśni”. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

kosmetyki Pupa

Już grudzień, więc najwyższy czas pomyśleć o świątecznych prezentach. Zdecydowanie łatwiej wybrać prezent dla kobiet, a zwłaszcza dla tych, które są miłośniczkami kosmetyków. To dla nich wiodąca marka kosmetyczna przygotowała bogatą ofertę zimowo - świąteczną. »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony