Artykuły

Twarz


makijaż

Wiosenny look kolorystyczny Delia Cosmetics jest inspirowany naturą, barwami polskiego krajobrazu i soczystymi odcieniami polnych kwiatów takich jak malwa, mak i niezapominajka. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Jednym z głównych, modowych trendów tej wiosny jest trend pasterki, dziewczyny ze wsi, noszącej falbanki, drobne kwiatowe wzory, sukienki, spódniczki, a wszystko lekkie, zwiewne i pastelowo-kolorowe. Jaki zatem makijaż dostosować do tego look’u? Jeśli chcesz wiedzieć – przeczytaj ten tekst. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

makijaż

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosennej kolekcji IsaDora Nostalgia był styl gwiazd Hollywood panujący w latach 50-tych i 60-tych. Kolekcja ma przywodzić na myśl takie ikony mody jak: Brigitte Bardot, Sophia Loren oraz Marilyn Monroe. »

Ocena: 0
Komentarze (14)

podkład

Marka Revlon proponuje najnowszy podkład PhotoReady, stworzony w oparciu o technologię HD. Już teraz możemy samodzielnie wykonać makijaż, jaki profesjonalni wizażyści stosują podczas nagrań telewizyjnych, sesji zdjęciowych lub na planach filmowych. Fotochromatyczne pigmenty oraz technologia rozpraszania światła zastosowane w Revlon PhotoReady pozwalają każdej kobiecie wyglądać jak światowej sławy gwiazda nawet w najbardziej niekorzystnym oświetleniu. »

Ocena: 28
Komentarze (1)

Nie lubisz się malować, unikasz nadmiaru kosmetyków, nie masz czasu na robienie makijażu lub po prostu jesteś za młoda na mocny makijaż. Niewidzialny makijaż pomoże Ci podkreślić Twoje naturalne piękno z pomocą dwóch lub trzech kosmetyków w 3 minuty. »

Ocena: 50
Komentarze (2)
do góry strony