Artykuły

Twarz


Gorące przyjęcia i wystrzałowe makijaże! Nowa kolekcja brązująca BeYu, Słoneczny Clubbing, to święto lata. Zmysłowe brązy, połyskujące kolory złocistego piasku i świeżego oceanicznego turkusu, to niezbędnik makijażowy na plażowe przyjęcia. Zespół Monrose prezentuje trzy inspiracje makijażowe. Sunshine clubbing to wyjątkowy letni look , który sprawdzi się zarówno w mieście jak i na stylowych beach party. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Chcecie wiedzieć jak pomalować się w stylu gwiazd, a może szukacie dobrego, lekkiego makijażu do pracy ? Na video-blogu www.LadyMakeUp.pl znajdziecie filmiki instruktażowe, które pokażą Wam krok po kroku jak wykonać nawet najbardziej skomplikowany makijaż. Od dzisiaj LadyMakeUp maluje również Dla Uroda.com. Co tydzień będziecie mogli zobaczyć jej najnowsze video w naszym Video Dnia. »

Ocena: 42
Komentarze (12)

Jeśli lubisz pastelowy, stonowany makijaż ta propozycja jest w sam raz dla Ciebie. Modne w tym sezonie róże i szarości podkreślają idealnie Twoje oczy – zarówno te, w kolorze niebieskim, jak i brązowym. Podpowiadamy więc, jak wykonać taki make-up i jakich kosmetyków użyć. Naszym makijażowym motto są tym razem pastele. Pastelowa i jasna cera, pastelowe oczy i usta. Jak taki makijaż wykonać? Przeczytaj, a potem spróbuj zrobić go samodzielnie. To wcale nie jest trudne. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

wizaż

Róż do policzków to jeden z tych kosmetyków, które nadają naszej twarzy zdrowego i świeżego wyglądu. Dzięki jego pomocy można też odpowiednio wymodelować kształt twarzy, czyli jednym słowem – udoskonalić ją. »

Ocena: 45
Komentarze (1)

porady

Zastanawiałaś się zawsze, po co wizażystom cały przybornik pędzli i jakie znaczenie ma, który użyją do aplikacji danego kosmetyku. Myślałaś też nad tym, czy wynika to z ich snobizmu, czy też jest to sprawa bardzo istotna i Tobie rzeczywiście potrzebny jest w kosmetyczce „pędzel z krwi i kości”… »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony