Artykuły

Twarz


Glazel

Kolorowe kocie oczy. Czas na zabawę kolorami. Tym razem użyłam sypkich cieni firmy Glazel. Makijaż opiera się na kolorze niebieskim oraz turkusowym. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

makijaż dla cery dojrzałej

Z wiekiem zmienia się nasza skóra. Występują różnego rodzaju zmiany na twarzy. Pojawiają się przebarwienia, zmarszczki, skóra traci swoją elastyczność. Brakuje jej odpowiedniego nawilżenia. Zatem co zrobić, aby to skorygować? Jak powinien wyglądać makijaż kobiety dojrzałej? »

Ocena: 50
Komentarze (3)

Tym razem nasza wizażystka Gosia malowała ekipę na planie nowego programu o modzie LoungeTime w telewizji internetowej LoungeTV. Gosia w makijażu wykorzystała kosmetyki kolorowe Glazel. Zobaczcie zdjęcia i sam program. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Te wszystkie z nas, które mają kompleksy i te które ich nie mają, ale wiedzą, co chcą ukryć dziękują wynalazcy korektora z całego serca. Ten kosmetyk potrafi naprawdę zdziałać cuda, a wszystko to bezboleśnie, niedrogo i szybko. Dowiedz się więcej o tym wspaniałym kosmetyku. »

Ocena: 45
Komentarze (13)

W tym tygodniu ponownie swoje makijaże wykonane kosmetykami Glazel, prezentuje makijażystka i wizażystka Izabela Olszowy. »

Ocena: 50
Komentarze (1)
do góry strony