Artykuły

Twarz


kształty twarzy

Myślisz, że każdemu pasuje róż nałożony na kości policzkowe i rozświetlona skroń? Niekoniecznie. Wszystko zależy od Twojego kształtu twarzy. Sprawdź jak modelować swoją twarz za pomocą odpowiednich kosmetyków i makijażu. »

Ocena: 45
Komentarze (6)

karnawał

Styczeń to czas karnawałowego szaleństwa, w którym króluje mocny i błyszczący make-up. Przedstawiamy Wam styczniowe makijaże blogerek zainteresowanych lub profesjonalnie związanych z wizażem. Niech zamieszczone zdjęcia będą dla Was inspiracją! »

Ocena: 50
Komentarze (6)

błędy kosmetyczne

Pomyłki kosmetyczne, każda z nas przez nie kiedyś przeszła. Grunt to wyciągnąć z nich wnioski i starać się nie popełniać drugi raz tych samych błędów. Nasz niezbędnik spróbuje pokierować Was na właściwą drogę… »

Ocena: 0
Komentarze (1)

okulary

Mała lekcja makijażu dla tych z Was, dla których okulary to element ubioru. Kilka rad, aby okulary stały się ozdobą, a nie złem koniecznym. U optyka znajdziemy oprawki w wielu kolorach i kształtach. Aby Wasze spojrzenie zza okularów było równie uwodzicielskie, trzeba wiedzieć jakich kolorów używać, gdzie nakładać, czego unikać, a co stosować. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

podkład

Podkład odgrywa bardzo ważną rolę w makijażu każdej kobiety. Jednak wbrew pozorom wcale nie jest łatwo podjąć decyzję o wyborze właściwego make-upu. Dlatego śpieszymy z pomocą… »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony