Artykuły

Twarz


podkład

Odpowiednio dobrany podkład to podstawa dobrego makijażu. Niestety, ten źle dobrany popsuje nawet najlepiej wykonany make-up. Zbyt jasny sprawi, że twarz będzie wyglądać sztucznie,”trupio”, a za ciemny podkreśli cienie pod oczami oraz zmarszczki. Dobrze dobrany i nałożony podkład to prawdziwy klucz do makijażowego sukcesu! »

Ocena: 48
Komentarze (99)

podkład

Podstawowy błąd podczas doboru podkładu tkwi w tym, iż najczęściej skupiamy się na dopasowaniu koloru oraz właściwego odcienia kosmetyku, często zapominając o tym, jak ważnym faktem jest typ naszej skóry. W zależności od typu skóry podkład powinien posiadać odpowiednie właściwości pielęgnacyjne. »

Ocena: 48
Komentarze (11)

makijaż

Dzisiaj postanowiłam zrobić makijaż na imprezę muzyczną, czyli różnego typu koncerty rockowe. Jeżeli był ktoś na takim koncercie, to na pewno zauważył, że większość dziewczyn maluje się bardzo standardowo, czyli czarne oko i blade lub krwisto czerwone usta. »

Ocena: 50
Komentarze (19)

róż do policzków

Każda Pani, której cerę można ocenić jako dojrzałą- powinna stale sięgać po ten kosmetyk, a róż powinien wejść w stały element wykonywanych przez nią makijaży gdyż róż odmładza, a z jego pomocą cera nabierze zdrowego blasku. »

Ocena: 43
Komentarze (5)

pędzel

Aplikacja kosmetyków kolorowych nie jest rzeczą najprostszą. Często łudzimy się, że pędzelek dodany gratis do cieni czy gąbeczka od pudru to najlepsze wyjście i z nich najczęściej korzystamy. W artykule doradzimy co wybrać i do czego stosować. »

Ocena: 50
Komentarze (7)
do góry strony