Artykuły

Twarz


kosmetyki mineralne

Mają same zalety. Są lekkie i trwałe, na skórze wyglądają bardzo naturalnie. I są tak delikatne, że mogą je stosować nawet osoby z wrażliwą cerą. »

Ocena: 46
Komentarze (9)

makijaż

Lato się skończyło, ale to w makijażu nie oznacza wcale rozstania z żywiołowymi, energetyzującymi kolorami. Jesień w make up`ie ma być wyrazista i wesoła – czyli idealnie pasować do pięknego, złotego sezonu, jaki nam się zapowiada. »

Ocena: 45
Komentarze (7)

podkład

Chyba żadnej kobiety nie trzeba przekonywać , że podkład w swym działaniu bywa zbawienny. Dzięki niemu jesteśmy w stanie doskonale ukryć niedoskonałości cery, przebarwienia i krostki. Jak dobrać podkład, by cera rzeczywiście wyglądała zdrowo i promiennie przez cały dzień? »

Ocena: 50
Komentarze (21)

makijaż

Wszystkie chcemy by nasz makijaż wyglądał perfekcyjnie, bo wtedy czujemy się atrakcyjne. Co jednak, kiedy zaczynają pojawiać się pierwsze drobne zmarszczki, powoli zaciera się kontur ust, a skóra matowieje? Słowem – jak malować się, żeby ukryć wiek? »

Ocena: 46
Komentarze (7)

makijaż

Idąc na imprezę karnawałową każda z nas chce wyglądać zjawiskowo. Modna sukienka, seksowne szpilki, odpowiednio dobrane dodatki. A co z makijażem? Jakie trendy obowiązują w tym sezonie? »

Ocena: 48
Komentarze (3)
do góry strony