Artykuły

Twarz


walentynkowy makijaż

Robert Moulton, wizażysta i dyrektor kreatywny DEX New York udziela kilku makijażowych wskazówek i podpowiada jak wykonać perfekcyjny makijaż, aby w ten wyjątkowy, walentynkowy wieczór wyglądać oszałamiająco. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

makijaż nastolatek

Z punktu widzenia rodziców trądzik jest problemem o charakterze medycznym. Dla nastolatek może to być jednak przyczyna niemałych trudności emocjonalnych. Jeżeli właściwy makijaż może zmniejszyć młodzieńczy dramat, to warto go poważnie rozważyć. Zmiany skórne na twarzy, plecach czy dekolcie są dla wielu młodych ludzi w okresie dojrzewania niezwykle bolesnym doświadczeniem. »

Ocena: 18
Komentarze (3)

wizażysta

Jeszcze nie tak dawno idąc do salonu kosmetycznego miałyśmy do czynienia z panią kosmetyczką „od wszystkiego”, która wykonywała nam zabiegi pielęgnacyjne, makijaż, manicure i wiele, wiele innych cudownych rytuałów upiększających. A jak wiadomo to, co do wszystkiego jest do niczego. Rezultatem było zmywanie makijażu po przyjściu do domu, albo gorszy stan skóry po, niż przed zabiegiem. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

kobiecość

Kobiety na Zachodzie dzielą swoje życie na specjalne okazje, gdy trzeba wyglądać cudownie, i chwile codzienne, które usprawiedliwiają chodzenie w porozciąganych podkoszulkach i wytartych dżinsach. Ale istnieje miejsce, w którym nawet codzienność jest specjalną okazją. »

Ocena: 50
Komentarze (5)

podkład

Wyrównaj koloryt skóry twarzy Nasza buzia wygląda atrakcyjniej, kiedy kolor jej skóry jest jednolity, a wszelkie cienie, plamki, czy inne niedoskonałości są niewidoczne. »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony