Artykuły

Trendy


makijaż na wiosnę

Wiosenny poranek, wschód słońca, brzask malujący na błękitnym niebie różową poświatę. Nieuchwytne chwile, w których barwy ciepłe przenikają się z zimnymi. Pastele, zapowiadające zmianę pór roku, wybijają się teraz na pierwszy plan w trendach makijażowych. Nadają twarzy młodzieńczy, naturalny i świeży wygląd. »

Ocena: 0
Komentarze (6)

makijaż na wiosnę

Nadeszła wiosna! Wypróbujcie promienny makijaż z wykorzystaniem najmodniejszego koloru sezonu - błękitu Pantone Serenity. Podpowiadamy też, jak go szybko przerobić na wieczorne wyjście. »

Ocena: 45
Komentarze (17)

makijaż krok po kroku

Powracamy do jesiennej kolorystyki w makijażu! Jak połączyć bordo, zieleń, brąz i złoto, aby otrzymać magnetyczne połączenie w sam raz na jesienny wieczór? Sprawdźcie! »

Ocena: 50
Komentarze (3)

makijaż krok po kroku

W tym sezonie turkus jest bardzo modny. Dlaczego więc nie wykorzystać go w makijażu? W zestawieniu z wyraźną, czarną kreską jest idealną propozycją na letnią imprezę. Polecam! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

makijaż krok po kroku

Przygotowałam dla Was makijaż z wykorzystaniem kolorowych pigmentów. Przy okazji pokażę Wam, jak je najlepiej nakładać. Zestawienie kolorystyczne dobrałam tak, aby optymalnie podkreślić niebieskie lub zielone tęczówki. Zapraszam do obejrzenia filmu! »

Ocena: 0
Komentarze (7)
do góry strony