Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


makijaż

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosennej kolekcji IsaDora Nostalgia był styl gwiazd Hollywood panujący w latach 50-tych i 60-tych. Kolekcja ma przywodzić na myśl takie ikony mody jak: Brigitte Bardot, Sophia Loren oraz Marilyn Monroe. »

Ocena: 0
Komentarze (14)

podkład

Znana i ceniona w świecie mody marka kosmetyczna Mac proponuje makijaż, gdzie w roli głównej dominuje czarna kreska, pięknie podkreślająca oczy. Ale nie jest to zwykła kreska. Zobacz, a się przekonasz… »

Ocena: 0
Komentarze (2)

pomadka

Mac jak zwykle króluje na wybiegach całego świata. Jakie trendy przedstawia w tym sezonie. Jest ich wiele. Dla każdego coś odpowiedniego. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

podkład

Marka Revlon proponuje najnowszy podkład PhotoReady, stworzony w oparciu o technologię HD. Już teraz możemy samodzielnie wykonać makijaż, jaki profesjonalni wizażyści stosują podczas nagrań telewizyjnych, sesji zdjęciowych lub na planach filmowych. Fotochromatyczne pigmenty oraz technologia rozpraszania światła zastosowane w Revlon PhotoReady pozwalają każdej kobiecie wyglądać jak światowej sławy gwiazda nawet w najbardziej niekorzystnym oświetleniu. »

Ocena: 28
Komentarze (1)

Nowy sezon, nowa historia i nasza bohaterka - Natalia. Gwiazda-kameleon, która z wdziękiem użycza swojego pięknego wizerunku do sezonowych kolekcji Guerlain. Wiosną będzie świeża, świetlista i niezwykle subtelna. „La vie en rose” z azjatyckim akcentem, ponieważ inspiracje kolorystyczne zaczerpnąłem tym razem z Dalekiego Wschodu i piękna „kwiatów kwitnącej wiśni”. »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony