Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


podkład

Marka Revlon proponuje najnowszy podkład PhotoReady, stworzony w oparciu o technologię HD. Już teraz możemy samodzielnie wykonać makijaż, jaki profesjonalni wizażyści stosują podczas nagrań telewizyjnych, sesji zdjęciowych lub na planach filmowych. Fotochromatyczne pigmenty oraz technologia rozpraszania światła zastosowane w Revlon PhotoReady pozwalają każdej kobiecie wyglądać jak światowej sławy gwiazda nawet w najbardziej niekorzystnym oświetleniu. »

Ocena: 28
Komentarze (1)

Nowy sezon, nowa historia i nasza bohaterka - Natalia. Gwiazda-kameleon, która z wdziękiem użycza swojego pięknego wizerunku do sezonowych kolekcji Guerlain. Wiosną będzie świeża, świetlista i niezwykle subtelna. „La vie en rose” z azjatyckim akcentem, ponieważ inspiracje kolorystyczne zaczerpnąłem tym razem z Dalekiego Wschodu i piękna „kwiatów kwitnącej wiśni”. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

diperlux

„Nowa historia wigilijna – a w roli głównej Natalia Vodianova. Dziś wciela się w rolę Księżniczki. Gwiazdkowy makijaż Guerlain to hołd złożony infantce, tak pięknie zinterpretowanej przez Romy Schneider w „Sissi”. To także nawiązanie do historii naszej marki, która z dumą wspomina ważny moment ze swojej przeszłości, kiedy to w 1853 roku została Dostawcą perfum Jej Wysokości Cesarzowej Eugenii. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Czy kiedykolwiek zdarzyło wam się zachwycić kosmetykiem koleżanki i równie szybko rozczarować, ponieważ okazało się, że nie można go kupić w Polsce? Takie perełki najczęściej przywożone są ze Stanów Zjednoczonych, egzotycznych wakacji, europejskich podróży albo przysyłane w paczkach od dalekiej rodziny. »

Ocena: 0
Komentarze (10)

puder brązujący

Zwłaszcza po zimie, kiedy skóra przypomina swoją barwą bardziej kartkę papieru niż mleczną czekoladę… »

Ocena: 30
Komentarze (8)
do góry strony