Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


makijaż

Marka Pupa przygotowała dla swoich fanek nową, wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu o nazwie Butterfly. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne kolory i przybory do zrobienia modnego make-upu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Jednym z głównych, modowych trendów tej wiosny jest trend pasterki, dziewczyny ze wsi, noszącej falbanki, drobne kwiatowe wzory, sukienki, spódniczki, a wszystko lekkie, zwiewne i pastelowo-kolorowe. Jaki zatem makijaż dostosować do tego look’u? Jeśli chcesz wiedzieć – przeczytaj ten tekst. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

makijaż

Producenci kosmetyków zasypują nas co sezon nowymi pomadkami, błyszczykami, tuszami itp. Byłoby to dosyć nudne, gdyby nie fakt, iż z sezonu na sezon kosmetyki te są unowocześniane i ulepszane. Przedstawiamy kilka nowinek w świecie mascar. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

makijaż

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosennej kolekcji IsaDora Nostalgia był styl gwiazd Hollywood panujący w latach 50-tych i 60-tych. Kolekcja ma przywodzić na myśl takie ikony mody jak: Brigitte Bardot, Sophia Loren oraz Marilyn Monroe. »

Ocena: 0
Komentarze (14)

podkład

Znana i ceniona w świecie mody marka kosmetyczna Mac proponuje makijaż, gdzie w roli głównej dominuje czarna kreska, pięknie podkreślająca oczy. Ale nie jest to zwykła kreska. Zobacz, a się przekonasz… »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony