Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


błyszczyk

Dla jednych kosmetyk widmo, dla innych niezastąpiony, jedyny i najlepszy – błyszczyk do ust. Produkt, który dostępny jest w każdej drogerii, perfumerii, a nawet kiosku ruchu. Od kilkudziesięciu lat jest hitem kosmetycznym. Prawie każda z nas ma go w swojej kosmetyczce. Co takiego w sobie kryje, że chętnie go kupujemy? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

makijaż

Marka Pupa przygotowała dla swoich fanek nową, wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu o nazwie Butterfly. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne kolory i przybory do zrobienia modnego make-upu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Jednym z głównych, modowych trendów tej wiosny jest trend pasterki, dziewczyny ze wsi, noszącej falbanki, drobne kwiatowe wzory, sukienki, spódniczki, a wszystko lekkie, zwiewne i pastelowo-kolorowe. Jaki zatem makijaż dostosować do tego look’u? Jeśli chcesz wiedzieć – przeczytaj ten tekst. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

makijaż

Producenci kosmetyków zasypują nas co sezon nowymi pomadkami, błyszczykami, tuszami itp. Byłoby to dosyć nudne, gdyby nie fakt, iż z sezonu na sezon kosmetyki te są unowocześniane i ulepszane. Przedstawiamy kilka nowinek w świecie mascar. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

makijaż

Inspiracją do stworzenia najnowszej wiosennej kolekcji IsaDora Nostalgia był styl gwiazd Hollywood panujący w latach 50-tych i 60-tych. Kolekcja ma przywodzić na myśl takie ikony mody jak: Brigitte Bardot, Sophia Loren oraz Marilyn Monroe. »

Ocena: 0
Komentarze (14)
do góry strony