Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


W ten jeden, najważniejszy dla każdej kobiety dzień w życiu, chcesz wyglądać oszałamiająco pięknie, zjawiskowo. Chcesz powalić swojego mężczyznę na kolana… Aby ten cel osiągnąć, wybierasz najpiękniejszą na świecie sukienkę, najbardziej pachnące kwiaty, robisz nieziemską fryzurę. Nie zapominasz też o odpowiednim, podkreślającym Twoją urodę makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Kolejny makijaż z serii makijaży tygodnia z Glazel, tym razem w klimatach i kolorach morskich. Podpowiadamy jakich kosmetyków użyć do jego wykonania - zobaczcie same, czy chciałybyście zrobić go samodzielnie. »

Ocena: 0
Komentarze (4)

Gorące przyjęcia i wystrzałowe makijaże! Nowa kolekcja brązująca BeYu, Słoneczny Clubbing, to święto lata. Zmysłowe brązy, połyskujące kolory złocistego piasku i świeżego oceanicznego turkusu, to niezbędnik makijażowy na plażowe przyjęcia. Zespół Monrose prezentuje trzy inspiracje makijażowe. Sunshine clubbing to wyjątkowy letni look , który sprawdzi się zarówno w mieście jak i na stylowych beach party. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

W swojej wiosennej kolekcji na 2010 Versace promuje kolorowy, uroczy i bardzo dziewczęcy makijaż oczu, który pasuje chyba każdej z nas. To makijaż, który odejmie kilka lat, doda świeżości spojrzeniu i poprawi nastrój, a co najważniejsze – jest łatwy i szybki do zrobienia! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

Jeśli lubisz pastelowy, stonowany makijaż ta propozycja jest w sam raz dla Ciebie. Modne w tym sezonie róże i szarości podkreślają idealnie Twoje oczy – zarówno te, w kolorze niebieskim, jak i brązowym. Podpowiadamy więc, jak wykonać taki make-up i jakich kosmetyków użyć. Naszym makijażowym motto są tym razem pastele. Pastelowa i jasna cera, pastelowe oczy i usta. Jak taki makijaż wykonać? Przeczytaj, a potem spróbuj zrobić go samodzielnie. To wcale nie jest trudne. »

Ocena: 45
Komentarze (1)
do góry strony