Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


podkład

Podkład odgrywa bardzo ważną rolę w makijażu każdej kobiety. Jednak wbrew pozorom wcale nie jest łatwo podjąć decyzję o wyborze właściwego make-upu. Dlatego śpieszymy z pomocą… »

Ocena: 50
Komentarze (5)

PAESE

Marka PAESE przygotowała dla Was wiele niespodzianek na lato - propozycję nowego makijażu oraz nową linię cieni do powiek Słońce Toskanii. »

Ocena: 5
Komentarze (4)

Te wszystkie z nas, które mają kompleksy i te które ich nie mają, ale wiedzą, co chcą ukryć dziękują wynalazcy korektora z całego serca. Ten kosmetyk potrafi naprawdę zdziałać cuda, a wszystko to bezboleśnie, niedrogo i szybko. Dowiedz się więcej o tym wspaniałym kosmetyku. »

Ocena: 45
Komentarze (13)

podkład idealny

Dlaczego stworzono Photoready? Jak sama nazwa wskazuje, dlatego, by skóra wyglądała nieskazitelnie przed obiektywem i kamerą. Jest idealny nie tylko dla wizażystów, ale też Pań ze skórą, która wymaga kamuflażu. »

Ocena: 50
Komentarze (8)

W ten jeden, najważniejszy dla każdej kobiety dzień w życiu, chcesz wyglądać oszałamiająco pięknie, zjawiskowo. Chcesz powalić swojego mężczyznę na kolana… Aby ten cel osiągnąć, wybierasz najpiękniejszą na świecie sukienkę, najbardziej pachnące kwiaty, robisz nieziemską fryzurę. Nie zapominasz też o odpowiednim, podkreślającym Twoją urodę makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony