Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


Lubimy się malować i wyglądać atrakcyjnie. Podkład, puder, korektor, cienie… To tylko niektóre z kosmetyków, które codziennie nakładamy na twarz wykonując makijaż. Ale czy tak naprawdę wiemy, co serwujemy naszej skórze w ramach upiększania? Poniżej rozszyfrowujemy dla Was tajemniczo brzmiące składniki kosmetyków kolorowych. »

Ocena: 0
Komentarze (215)

makijaż

Nasze skarby często lubimy zatrzymywać jedynie dla siebie – nie uniknąłem tego i ja. Z czasem jednak zrozumiałem, iż największym szczęściem jest możliwość dzielenia się z innymi – choćby nawet wiedzą lub doświadczeniem. »

Ocena: 37
Komentarze (3)

makijaż

Delikatny, dziewczęcy makijaż to propozycja marki Virtual na nadchodzący sezon. Świeża, promienna, idealnie gładka cera jest podstawą wiosennego makijażu Virtual. »

Ocena: 40
Komentarze (51)

pędzel

Aplikacja kosmetyków kolorowych nie jest rzeczą najprostszą. Często łudzimy się, że pędzelek dodany gratis do cieni czy gąbeczka od pudru to najlepsze wyjście i z nich najczęściej korzystamy. W artykule doradzimy co wybrać i do czego stosować. »

Ocena: 50
Komentarze (7)

podkład

Podkład odgrywa bardzo ważną rolę w makijażu każdej kobiety. Jednak wbrew pozorom wcale nie jest łatwo podjąć decyzję o wyborze właściwego make-upu. Dlatego śpieszymy z pomocą… »

Ocena: 50
Komentarze (5)
do góry strony