Uroda.com / Artykuły / Makijaż / Kosmetyki kolorowe

Artykuły

Kosmetyki kolorowe


kosmetyki

Karnawał to czas imprez! Zaszalej również z makijażem! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

makijaz

Począwszy od kreacji, biżuterii, fryzur, po makijaż, tegoroczny look sylwestrowy opanuje złoto! Gold Woman to propozycja najmodniejszego sylwestrowego makijażu od Eveline Cosmetics. Wszechobecny błysk, subtelnie wkradający się mat i odcienie złota od jasnego, po miedziany tworzą iście królewski styl. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

brwi

Makijaż brwi i ich stylizacja od kilku sezonów są wiodącym trendem beauty. Modne są pełne, grube i wyraziste brwi, takie jakie mają aktorki Cara Delevingne czy Jennifer Connelly. Kiedyś uważano, że brwi powinny być koloru włosów na głowie. W aktualnych trendach dominują brwi wyróżniające się ciemnym kolorem. Niezależnie od tego czy jesteś blondynką czy masz rude włosy, modna jest ciemna oprawa oczu – a więc brązowe, grafitowe, czy kruczoczarne brwi. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

makijaż

Święta, Sylwester i Nowy Rok to dni, podczas których każdy z nas chce, żeby wszystko było wyjątkowe. Piękna oprawa stołu, oryginalne prezenty i czas na rozmowy z bliskimi to obraz idealnych świąt, o których zazwyczaj marzymy. Modne stylizacje i perfekcyjny makijaż będą dopełnieniem naszego wizerunku na ten czas. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Zimą nie możesz obyć się bez ulubionych kosmetyków. Zobacz, które z nich szczególnie sprawdzą się zimą. »

Ocena: 25
Komentarze (1)
do góry strony