Uroda.com / Artykuły / Makijaż tygodnia z Glazel - Izabela Olszowy II

Artykuły

Makijaż tygodnia z Glazel - Izabela Olszowy II

2010-06-07


W tym tygodniu ponownie swoje makijaże wykonane kosmetykami Glazel, prezentuje makijażystka i wizażystka Izabela Olszowy.

izabela.art-visage

Autor:

Izabela Olszowy

Źródło: Uroda.com

Makijaż Środowy

DSC_4820.jpg
Na twarzy zastosowałam kamuflaż numer 9, fluid o tym samym numerze, puder w delikatnym brązie. Powieki pokryłam matowym łososiowym kolorem. Na kącik oka zastosowałam jasny opalizujący kolor srebrny z cieni wypiekanych, na powiekę zastosowałam cienie wypiekane, od jasnego do ciemnego popielu. Dolną powiekę obrysowałam ciemnym popielem. Kości policzkowe obrysowałam różem brązującym. Usta obrysowałam konturówką w odcieniu brązu. Pomadkę zastosowałam również brązową LS06.
Na łuku brwiowym zastosowałam satynową biel.

Modelka: Paulina
Wizażystka: Izabela Olszowy
Zdjęcia: Stylizer Photo
Kosmetyki: Glazel

Makijaż Piątkowy


 DSC_5366b.jpg
Twarz pokryłam fluidem numer 4, na to położyłam puder w kolorze delikatnego łososia kości policzkowe podkreśliłam matowym różem w odcieniu ciemnej brzoskwini. Powieki pokryłam matowym cieniem w kolorze delikatnego brązu. Zastosowałam cienie wypiekane, mieszając również dwa kolory: ciemnego fioletu z opalizującym cieniem bordowym. Pod łukiem brwiowym zastosowałam opalizujący delikatny fiolet, tak jak i w kącikach oczu. Usta bez konturówki, zastosowałam ciemnoróżowy błyszczyk, mocno wytuszowałam rzęsy.

Modelka: Aneta
Wizażystka: Izabela Olszowy
Zdjęcia: Stylizer Photo
Kosmetyki Glazel

Zobacz także:

Makijaż tygodnia z Glazel - Izabela Olszowy

Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2012-08-31 20:18:51
    jakoś mi ten makijaż do gustu nie przypadł...
    IP: 83.28.72.118
do góry strony