Uroda.com / Artykuły / Makijaż

Artykuły

Makijaż


kosmetyki

W tym roku udowodniłyśmy sobie, ze wkładając minimalny wysiłek, możemy uzyskać maksymalny rezultat – piękny, naturalny makijaż idealny na drobne spotkania online. Efekt, dzięki, któremu nie będziemy wyglądały na zmęczone, niewyspane i stęsknione za wyjściem z domu. IsaDora proponuje makijaż dwoma nowymi produktami – lekkim podkładem Skin Tint oraz satynową pomadką Velvet Liquid Comfort Lipstick. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

kosmetyki

Poznaj moc trwałości bez obciążenia z wyjątkową linią Avon Power Stay! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Nasz makijaż nie może się poddać jesiennej szarówce! Rozgrzane gorącą czekoladą i wśród najpiękniejszych kolorów jesieni, stawiamy na dobrze podkreślone oko. IsaDora chce zawsze dawać swoim klientkom to czego pragną, więc w tym sezonie przedstawia pojedyncze cienie do powiek Single Power Eyeshadow o trzech różnych wykończeniach. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyk

Dziś do rodziny ala natural beauty dołącza nowy kosmetyk – Skin Stick. Jest to wielofunkcyjny sztyft do twarzy i ciała, który głęboko nawilży i ukoi przesuszoną, podrażnioną skórę. Założycielce marki, Kasi Struss, zależało na tym, by nie tylko dostarczał skórze wartości odżywczych, lecz także otulał ją pięknym terapeutycznym zapachem, dlatego wyczujesz w nim nuty wetiwerii pachnącej, paczuli, ylang-ylang oraz wielu innych naturalnych składników. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Jesień sprawia, że stajemy się spokojniejsi. Po ekscytującym i upalnym lecie, pozwala nam na chwilę zwolnić. Ale nie w makijażu! W tym sezonie królują wyraziste kolory, zdecydowane kreski i szalone połączenia. IsaDora przygotowała kolekcje Autumn Make-Up, w której znajdziemy wszystko co potrzebujemy do wykonania najmodniejszych jesiennych make-upów, które nas dobrze rozgrzeją! »

Ocena: 0
Komentarze (25)
do góry strony