Uroda.com / Artykuły / Makijaż

Artykuły

Makijaż


kosmetyki

Walentynkowa randka to niepowtarzalna okazja by zaskoczyć swojego mężczyznę zmysłowym makijażem. Każda z nas chce wtedy olśniewać i wyglądać pięknie. Pierwsze skojarzenie ze świę-tem zakochanych to czerwień na ustach – przełam schemat stawiając w zamian na pięknie pod-kreślone oko w odcieniach brązu i burgundu. Zainspiruj się walentynkowym make-upem od Eve-line Cosmetics! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Avon

Poznaj 3 sekrety profesjonalistów, zamknięte w jednej szmince! Dzięki niej Twoje usta będą zadbane i idealnie podkreślone. Intensywny kolor, precyzja zaklęta w unikalnym kształcie oraz baza przedłużająca trwałość czynią Matte Legend od Avon prawdziwym dziełem ekspertów. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Już za chwilę wkroczymy w sezon karnawałowy! Nadszedł więc czas na zapoznanie się z najnowszymi trendami makijażowymi. W tym okresie możemy zabłysnąć i poczuć się jak gwiazdy na czerwonym dywanie, dlatego makijaż odgrywa wyjątkową rolę w dopełnieniu stylizacji. Marka IsaDora przygotowała na tę okazję propozycję makijażu skąpaną w cudownym gwiaździstym pyle! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Do świąt jeszcze trochę, ale już teraz warto poszukać prezentowych inspiracji. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Na półki drogerii Natura trafiły kolejne jesienne nowości. Dzięki nim każda damska kosmetyczka zostanie wyposażona w produkty dbające o najmniejszy detal perfekcyjnego makijażu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony