Uroda.com / Artykuły / Leśne Spa

Artykuły

Leśne Spa

2009-06-17


Leśne Spa

W ostatni piątek maja 2009 roku swoje progi otworzyło Leśne Spa. Goście zaproszeni na promocję mogli się przekonać o tym, że jest to niezapomniane miejsce, gdzie można poczuć relaksującą moc zieleni i uzdrawiającą siłę natury.

Autor: Joanna Zarzycka

Źródło: Uroda.com

Leśne Spa mieści się przy ul. Gajowej 16 w Krakowie. Spa posiada różne rodzaje saun oraz serwuje wyjątkowe kąpiele w płatkach róż, kozim mleku lub piwie. Spa oferuje nam również całą gamę zabiegów na twarz i ciało.

Prezentacja Leśnego Spa połączona była z pokazem sukni wieczorowych i koktajlowych firmy Dagnez & Ewa Dunikowska. Modelki zaprezentowały się w dwóch wejściach. Suknie, a raczej modelki zachwyciły nie tylko Panie, ale także i Panów zgromadzonych na widowni. Modelki uczesane były przez specjalistów ze studia fryzur Enter reprezentowanego przez Patrycję Górę, a makijaż wykonała Katarzyna Małodobry, wizażystka Douglasa.

Najbardziej widowiskowym punktem wieczoru był pokaz tańców latynoamerykańskich DSC_5196_2.jpgwykonanych przez uczniów szkoły tańca Pasja. Para zaprezentowała fragmenty rumby, samby, salsy, mambo, jaiva oraz ognistego paso doble .

Dla miłośników motoryzacji i szybkiej jazdy parking zapełniono najnowszymi modelami samochodów marki Ford, pochodzącymi z salonu Ford Wikar. Chętni, a raczej chętne Panie mogły udać się na jazdę próbną w strugach deszczu lub chociażby usiąść za kierownicą znanych modeli tej amerykańskiej marki.

Następnie odbył się bankiet, na którym przy lampce wina i słodkim poczęstunku zaproszeni goście podziwiali wnętrza Leśnego Spa. Owe wnętrza, specjalnie na tę okazję, przyozdobiły dekoracje balonowe wykonane przez firmę Chryzantema.


Ocena: 35

Komentarze (0)

 

do góry strony