Uroda.com / Artykuły / Idealny prezent na Dzień Matki

Artykuły

Idealny prezent na Dzień Matki

2010-05-25


Idealny prezent na Dzień Matki

26 maja to najważniejszy dzień dla każdego dziecka – dzień jego ukochanej mamy. Jako córka lub syn pragniesz obdarować ją w tym dniu czymś wyjątkowym, czymś czego potrzebuje lub o czym zawsze marzyła, ale jakoś nigdy tego nie kupiła… Możesz więc sprawić jej przyjemność i kupić kosmetyczny, ekskluzywny prezent.

Katarzyna_Jurczyk

Autor:

Katarzyna Jurczyk

Źródło: uroda.com

Przed zakupem prezentu dla mamy powinniśmy wiedzieć, iż należy dobrać go odpowiednio do charakteru i wieku osoby obdarowywanej. A kto zna lepiej Twoją mamę, niż Ty sama. Przedstawiamy zatem propozycje odpowiednie do wieku mam:
MASCARA_VG_ULTRA_CARE_Noir_doux.jpgPo 40-tce
Dobrym prezentem dla mam w tym wieku będzie np. tusz do rzęs. Niech mama pamięta, że ładnie umalowane i podkreślone rzęsy dodadzą jej blasku. Możesz kupić tusz pogrubiający: Volume Glamour Ultra Care Bourjois.
Po 50-tcenymphea.jpg
Kobiety w tym wieku są świadome swojej kobiecości i urody – kup więc mamie perfumy. Jeśli jest typem mamy mocno stąpającej po ziemi wybierz: Flora Nymphea od Guerlain , a jeśli jest zawsze uśmiechnięta i szalona proponujemy: letnią, kwiatową wodę L’Eau d’Issey Summer od Issey Miyake.
4bcirqa5nebgmq.jpgPo 60-tce
Dobry i mocno pielęgnujący skórę twarzy krem ucieszy każdą z mam. Możesz zatem śmiało kupić: Skoncentrowany krem liftingujący SPF 15 na dzień Dr Irena Eris. Dobrym prezentem będzie także pachnąca i relaksująca sól do kąpieli, np. Wiśniowa nuta Soraya z proteinami jedwabiu.
Nie zapomnij jednak, że oprócz kosmetycznych prezentów, mamę ucieszy również piękny, wiosenny bukiet, który za wiele poświęceń i trudu włożonego w nasze wychowanie, jak najbardziej się jej należy.
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony