Uroda.com / Artykuły / Fitness i Dieta

Artykuły

Fitness i Dieta


błędy żywieniowe

Błędy żywieniowe Polaków są podobne do tych, jakie popełnia obecnie cały wysokorozwinięty świat. Tymczasem prawidłowe nawyki żywieniowe, to klucz do odpowiedniej wagi ciała oraz dobrego samopoczucia i zdrowia. Szkoda jednak, że większość z nas utrwaliła niewłaściwe zwyczaje, które trudno jest potem zmienić! »

Ocena: 40
Komentarze (8)

trening tabata

Zapewne nie raz marzyłaś o pięknej, wysportowanej sylwetce. W Internecie głośno na temat innowacyjnego treningu tabata, który pozwoli na spalenie zbędnych kilogramów w krótkim czasie! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

dieta dla zdrowych zębów

„Szczoteczkowe jedzenie” to coraz częściej zalecane przez dietetyków składniki codziennego menu, które oprócz dostarczania organizmowi cennych minerałów i witamin, spełniają jeszcze jedną funkcję - w naturalny sposób oczyszczają zęby z bakterii i to podczas jedzenia. Co zatem powinno znaleźć się w menu? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowe przekąski

W ciągu pracy, także tej biurowej, każdy z nas potrzebuje energii, dlatego trzeba pamiętać o regularnym jedzeniu. Często z braku czasu sięgamy wówczas po słodycze czy inne śmieciowe jedzenie. Takie nawyki nie przyniosą nam jednak nic dobrego, a na pewno nie pomogą w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Zamiast nich warto postawić na możliwie naturalne i szybkie w przygotowaniu produkty. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

jogging

Pierwszym powodem, dla którego biegamy jest chęć schudnięcia i osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Spalenie nawet 500 kalorii w ciągu godziny - to może motywować! Warto wiedzieć, że regularny trening jest także zbawienny dla zdrowia - dotlenia organizm, zwiększa jego odporność i z często zapewnia korzystniejszy wygląd skóry. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony