Uroda.com / Artykuły / Dzień Ojca w nietypowym wydaniu

Artykuły

Dzień Ojca w nietypowym wydaniu

2010-06-21


Dzień Ojca w nietypowym wydaniu

Czy wybór prezentu na Dzień Ojca jest sprawą prostą? Wszystko zależy, jak się do tego zabierzemy. Postanowiliśmy przeprowadzić dla Was małe śledztwo dotyczące prezentów na Dzień Ojca, ale nie taki zwykłych. Zdecydowanie nietypowych.

Autor: Katarzyna Małodobry

Źródło: uroda.com

Zbliża się Dzień Ojca, a w naszych głowach kłębi się sto pomysłów na minutę, jaki prezent wybrać. Opcji jest wiele, prezenty sentymentalne, artystyczne, praktyczne lub niepraktyczne oraz nietypowe. Ten rodzaj prezentu różni się od pozostałych tym, że obdarowywany Szanowny Tatuś może wpaść w lekkie osłupienie.

Masaż, któremu tacie by się nie przydał? Każdemu, wracając po ciężkim, pracowitym dniu w  pracy, pragnie wyłożyć się przed telewizorem, oglądając mecz. My jako dzieci naszego ojca, to małe marzenie możemy spełnić. Fotel do masażu, połączenie miejsca do siedzenia i relaksu. Wariantów jest mnóstwo, klasyczne fotele masujące, futurystycznie wyglądające fotele z wbudowanym ekranem. Po prostu bajka.

z5499231X.jpg090608_osim_1.jpg
  

 

 

 

 

041210_spa_chair_1.jpg

 

 

 

 

 


Jeśli tatuś lubi gadżety na pewno spodoba mu się scyzoryk, ale na pewno nic w stylu MacGyvera. Zdecydowanie lepszy będzie kosmetyczny scyzoryk, bo dzięki niemu paznokcie naszego taty będą zadbane i równe. Scyzoryk nie posiada tradycyjnych funkcji, ale ma za to obcinaczkę, nożyczki i pilniczek do paznokci.  

Codzienne golenie to dla naszego taty nudna i monotonna czynność każdego ranka. Dlaczego jej nie umilić na przykład nietypową maszynką do golenia. Zabawna golarka sprawi, że nasz tatuś rozpocznie dzień w bardziej optymistycznym nastroju, bo to przecież prezent od mojej córusi lub synusia.

z5772287X.jpg
The_Rolling_Razor.jpg                                                  

Slim_Trim_Razor.jpg

 

 

 


z7762134X.jpgIstnieje przyrząd, który może umilić naszemu tacie kąpiel pod prysznicem. Taka mała rzecz, a daje tyle radości. Kiedy odkręcimy kurek, czujnik zainstalowany w prysznicu rozpozna jaka jest temperatura wody i podświetli ją na odpowiedni kolor. Zielony kolor wody zakomunikuje tacie, że woda ma temperaturę nie większą niż 32 stopnie Celsjusza, gdy będzie niebieski to mamy jakieś 33-41 stopni Celsjusza. Jeśli woda zostanie podświetlona na czerwona to temperatura wody może być w granicach 42-45 stopni Celsjusza. Natomiast powyżej 46 stopni czerwone światło zacznie pulsować. Dzięki takiemu urządzeniu nie tylko umilimy tacie czas pod prysznicem, ale także nie spotka go więcej nie miła niespodzianka, w postaci zbyt gorącej albo zbyt zimnej kąpieli. W wyposażeniu jest pilot, który umożliwia samodzielną zmianę kolorów. Trochę frajdy dla taty.

obrazek646.jpgJeśli jesteśmy przy wodnym temacie, warto wspomnieć o produkcie, który uprzyjemni kąpiel w wannie tacie. Z reguły mężczyźni nie przepadają za efektami typu piana, zapach, ale wynaleźliśmy coś zupełnie unikatowego.  Gelicity Aroma Spa to proszek, który w magiczny sposób zamienia wodę w niebieski żel. Gdy dodamy ten tajemniczy proszek do wody, w wannie pojawia się „galeretowata maź”, która rozpościera po łazience przyjemną woń lawendy, jaśminu oraz bergamotki. Dzięki zastosowaniu tego produktu woda trzy razy dłużej utrzymuje ciepło, dlatego tata będzie mógł dłużej delektować się relaksującą kąpielą. Pozostali domownicy na pewno nie będą zadowoleni z długiego „okupowania” łazienki, ale za to domowe Spa brzmi zachęcająco…
 
Suszarka do uszu to kolejny nietypowy, ale jakże praktyczny prezent na Dzień Ojca. Stworzona został dla tych, którzy nie przepadają za wodą w uszach po kąpieli. Zamiast używać tradycyjnego ręcznika lub „wytrzepywać” wodę z uszu, tata użyje suszarki do uszu.
Jeśli obracamy się w kręgu codziennej toalety, to koniecznie musimy wspomnieć o mydle. Mydło ważna rzecz, ale warto ją jakoś ubarwić. Dlatego zaciekawiły nas mydła o nietypowych kształtach i zapachach, na przykład w kształcie Nintendo lub Playstation. Dla smakoszy wersja o kształcie i zapachu plasterka bekonu. Do tego wariantu polecamy gorąco bezbarwny balsam do ust o tym samym zapachu.

z6660524X.jpgz6660520X.jpg
  

 

 

 

 

Na koniec postanowiliśmy zostawić najbardziej zaskakujące prezenty. Dla osób, które chcą odrzucić stereotypy, że papiery toaletowe są nudne i nie ciekawe, a deska klozetowa to tylko deska, to te prezenty są właśnie dla nich.

052009_jones_t.jpg

Trudny wybór prezentu pozostawiamy jednak w Waszych rękach, powodzenia. Natomiast wszystkim ojcom, życzmy wszystkiego najlepszego w dniu ich święta! 

Czytaj także:

Urodziwy Dzień Ojca
 

Ocena: 50

Komentarze (0)

 

do góry strony