Uroda.com / Artykuły / Doskonałe samopoczucie i piękny wygląd

Artykuły

Doskonałe samopoczucie i piękny wygląd

2010-07-07


Wyobraź sobie, że możesz szybko i wyraźnie odmłodzić swoją skórę, przywrócić jej naturalną sprężystość, dzięki czemu poprawisz zarówno swój wygląd, jak i samopoczucie. Wszystko to bez drakońskich diet, bez godzin spędzonych na siłowni i codziennego wklepywania kremów przeciwko cellulitowi, które tak naprawdę powodują jedynie krótkotrwały, powierzchowny efekt. Brzmi jak marzenie? Niekoniecznie. Wykorzystaj nowoczesne technologie i profesjonalnie zadbaj o swoje ciało w jednej z uznanych i doświadczonych klinik we Wrocławiu - Noa Clinic.

Autor: as

Źródło: inf.prasowa

Zachwycaj pięknym, wymodelowanym ciałem

Każda z nas zasługuje na to, by móc pokazać nie tylko swoje wewnętrzne piękno, ale i zadbane, gładkie, seksowne ciało.
Z pomocą przychodzi Exilis – innowacyjne urządzenie, które pozwala szybko i sprawnie rozprawić się z niechcianym tłuszczykiem, rozstępami, cellulitem, czy zmarszczkami na twarzy.
zdj2.jpgExilis stanowi przełom w dziedzinie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Całkowicie bezinwazyjna i bezbolesna metoda pozbycia się niechcianego tłuszczu, ujędrniania i modelowania ciała. Możesz wyglądać piękniej i młodziej już po jednej sesji, warto więc przyjrzeć się bliżej temu nowoczesnemu rozwiązaniu.
Innowacyjnie, bezpiecznie, efektywnie Exilis stanowi połączenie dwóch nowoczesnych metod stosowanych w kosmetologii: radiofrekwencji oraz ultradźwięków.
Fragmenty części ciała poddane zabiegowi nagrzewane są do temperatury 40º Celsjusza, dzięki czemu tłuszcz ulega rozbiciu i uwalnia się z komórek. Energia o wysokiej częstotliwości nagrzewa tkankę w głębokich warstwach. Aktywność metaboliczna zwiększa się, co powoduje tym samym zainicjowanie procesu lipolizy tkanki tłuszczowej. Objętość komórki tłuszczowej wyraźnie  się zmniejsza, dzięki czemu cała tkanka tłuszczowa ulega redukcji. Następnie jest ona metabolizowana przez organizm, przy jednoczesnym wytworzeniu energii, którą zużywamy podczas codziennych czynności. Rozgrzewanie pobudza również fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje sprężystość, jest gładka i świeża.


Zabieg jest w 100% bezpieczny. Monitor zamieszczony przy głowicy pozwala na bieżąco kontrolować efekty i czuwać nad zachodzącymi procesami. Pierwsze rezultaty widoczne są już po 40 minutach, natomiast optymalne wygładzenie skóry, zredukowanie tkanki tłuszczowej oraz wysmuklenie problematycznych części ciała uzyskuje się po 4 zabiegach. Noa Clinic jako jedyna placówka we Wrocławiu wyposażona jest w głowicę umożliwiającą przeprowadzenie zabiegu Exilis na twarzy. Dzięki temu w szybki i bezbolesny sposób możesz usunąć zmarszczki, wygładzić skórę, a także zredukować tzw. drugi podbródek, bez wstrzykiwania botoksu i wprowadzania zmian do struktury skóry. Szybki i profesjonalny lifting w kilkadziesiąt minut.

Exilis zarejestrowane zostało jako urządzenie medyczne, a więc przeszło restrykcyjne testy oraz kontrole jakości. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności! Zaraz po zabiegu możesz wrócić do codziennych czynności. Pamiętaj jednak o tym, że Twoje ciało przyciąga męski wzrok jeszcze skuteczniej, gdyż jest smukłe i naprawdę jędrne. Od teraz możesz bez problemu eksponować to, co do tej pory starałaś się zakryć pod ubraniem.

zdj1.jpg

Gdzie mogę poddać się skutecznemu odmładzaniu?

Decydując się na zabiegi kosmetologiczne warto wybrać zespół doświadczonych fachowców, którzy wprowadzą nas w świat tajników medycyny, rzeczowo odpowiedzą na pytania, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości i przeprowadzą zabieg w prawidłowy, jak najbardziej efektywny sposób.

Innowacyjny zabieg Exilis dostępny jest w Noa Clinic, ul. Legnicka 56, 54-204 Wrocław, budynek LBH, I Piętro. Klinika oferuje diagnozę stanu skóry, zabiegi pielęgnacyjne oraz odmładzające, jak i usługi z zakresu chirurgii estetycznej i ogólnej

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony