Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja paznokci

Artykuły

Pielęgnacja paznokci


kosmetyki

Nie możesz wyjść do kosmetyczki na manicure? Poznaj Nail Gels od Avon, który da Ci efekt hybrydy przez 7 dni i to bez wychodzenia z domu! Nowa kolekcja żelowych lakierów zachwyca najmodniejszymi kolorami, ale też łatwością aplikacji produktu. »

Ocena: 0
Komentarze (84)

kosmetyki

NR 1 w Polsce* skoncentrowana odżywka do paznokci 8w1 Eveline Cosmetics. Poznaj jej ulepszoną formułę! »

Ocena: 0
Komentarze (98)

paznokcie

W dzisiejszych czasach zadbane dłonie i paznokcie to już nie tylko atrybut kobiecości, ale także mę-skiej elegancji. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie przy suchej skórze dłoni, nie dadzą spektaku-larnego efektu, który chciałybyśmy osiągnąć, dlatego tak ważne jest kompleksowe działanie w tym obszarze i przede wszystkim pielęgnacja! Marka Eveline Cosmetics jako ekspert w dziedzinie odżywek i niekwestionowany lider w sprzedaży od 2014 roku, ma się czym poszczycić ponieważ po-siada w swoim portfolio, aż 20 produktów przeznaczonych do pielęgnacji paznokci. S »

Ocena: 0
Komentarze (523)

Manicure japoński

Manicure japoński jest ratunkiem dla paznokci zniszczonych detergentami, osłabionych po manicure, które stają się wtedy kruche i łamliwe, mogą się rozdwajać. »

Ocena: 5
Komentarze (8)

pielęgnacja paznokci

Myślicie, że moda na paznokcie w radosnych kolorach odchodzi wraz z latem? Nic bardziej mylnego! Kolorowe paznokcie to przecież manifest kobiecości. Zatrzymaj więc wspomnienia szalonych wakacji na swoich dłoniach! »

Ocena: 28
Komentarze (9)
do góry strony