Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja paznokci

Artykuły

Pielęgnacja paznokci


Manicure japoński

Manicure japoński jest ratunkiem dla paznokci zniszczonych detergentami, osłabionych po manicure, które stają się wtedy kruche i łamliwe, mogą się rozdwajać. »

Ocena: 5
Komentarze (8)

pielęgnacja paznokci

Myślicie, że moda na paznokcie w radosnych kolorach odchodzi wraz z latem? Nic bardziej mylnego! Kolorowe paznokcie to przecież manifest kobiecości. Zatrzymaj więc wspomnienia szalonych wakacji na swoich dłoniach! »

Ocena: 28
Komentarze (9)

manicure

Piękne dłonie to gładka, nawilżona skóra i zadbane paznokcie, a idealny manicure to taki, który przynosi ten efekt. Jeszcze lepiej, by zabieg upiększania dłoni był prosty i szybki, czy to możliwe? Okazuje się, że tak, bo dzięki nowościom na rynku kosmetycznym manicure nie jest już tak czasochłonny. »

Ocena: 47
Komentarze (28)

domowe sposoby na paznokcie

Dłonie to wizytówka kobiety. Każda z nas pragnie idealnie zadbanych paznokci, które przyciągną pożądliwe spojrzenia mężczyzn i zazdrość koleżanek. Ale jak osiągnąć olśniewający efekt bez wydania fortuny na profesjonalny manicure u kosmetyczki? Już podpowiadamy! Wystarczy tylko odrobina chęci, wytrwałości i systematyczności oraz parę składników spożywczych, które i tak zapewne już masz w kuchni. »

Ocena: 38
Komentarze (58)

paznokcie

Nie tylko szata zdobi człowieka. Zadbane i modne paznokcie są wizytówką każdej z nas. Dlatego też, ważne jest, aby wiedzieć jak o nie zadbać i być na bieżąco z najnowszymi trendami. »

Ocena: 47
Komentarze (6)
do góry strony