Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja dłoni

Artykuły

Pielęgnacja dłoni


paznokcie

Przed nami okres świąteczny, w którym chcemy wyglądać olśniewająco. Zakupy, wybór prezentów, generalne porządki, gotowanie i związane z tymi działaniami ogromne tempo powodują, że zapominamy zadbać o dłonie i stopy, a one przecież są wizytówką współczesnych kobiet. »

Ocena: 40
Komentarze (5)

dłonie

Oto edycja nowych, prostych, łatwych i przyjemnych sposobów na poprawę kondycji naszych dłoni. Taka seria domowych, wręcz babcinych, niewymagających dużo czasu i wysiłku trików, pomoże nam zadbać o nasze szorstkie, wymrożone dłonie i sprawi, że podczas Świąt będą gładkie i delikatne. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

mezoterapia

Ze wszystkich części naszego ciała wiele uwagi poświęcamy naszej twarzy, sylwetce czy też włosom zapominając o dłoniach, które z całego naszego ciała starzeją się najszybciej. Często bywa tak, że dłonie młodej kobiety wyglądają jak dłonie 50-latki. Wszystko to spowodowane jest złą pielęgnacją lub jej brakiem. To właśnie skóra na dłoniach zdradza wiek człowieka, zwłaszcza w przypadku kobiet, u których jest ona delikatniejsza. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

suche dłonie

Zima całkowicie zmienia nasze dłonie. Mróz, wiatr i suche powietrze grzejników niesamowicie wysuszają ich skórę. Ręce stają się szorstkie i popękane, naskórek pogrubia się na skutek wydłużania się czasu jego rogowacenia. »

Ocena: 30
Komentarze (0)

pielęgnacja dłoni

Czyli jak łatwo, tanio i szybko sprawić, by dłonie wyglądały pięknie. Jeśli chcesz mieć zadbane i gładkie dłonie, podpowiemy Ci jak w domowym zaciszu przemienić je z szarych i zmęczonych w pięknie wypielęgnowane. »

Ocena: 30
Komentarze (7)
do góry strony