Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja dłoni

Artykuły

Pielęgnacja dłoni


zaręczyny

Zaproszenie do tańca, romantyczne i szarmanckie powitanie pocałunkiem w dłoń, czy zaręczyny – to każdej kobiecie kojarzy się bardzo dobrze. Z myślą o takich wyjątkowych momentach, ale też codziennych sytuacjach warto porządnie zadbać o dłonie. Chyba, że chciałybyście zakładać w święta zaręczynowy pierścionek na przesuszoną i podrażnioną skórę? »

Ocena: 45
Komentarze (4)

dłonie

Dłonie nie mają lekko. Stale narażone na szkodliwe działanie mrozu, wiatru, chłodu, wymagają specjalnej pielęgnacji. Dowiedz się, jak właściwie dbać o delikatną skórę dłoni i skutecznie chronić ją przed szkodliwym działaniem takich czynników jak zimno, a unikniesz bolących podrażnień. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

manicure

Moda na barwy lakieru do paznokci zmienia się z sezonu na sezon. Latem najczęściej królują barwy soczyste, pastelowe lub neonowe,zimą bardziej stonowane burgundy lub beże. Jedyne co się nie zmienia i pozostanie zawsze modne, to zadbane i zdrowe płytki paznokciowe, które są naszą wizytówką. »

Ocena: 48
Komentarze (2)

dłonie

Dłonie mówią wiele o osobie, dlatego ich pielęgnacja to ważny element dbania o wizerunek. Są wizytówką zarówno kobiety jak i mężczyzny, często zdradzają wiek. »

Ocena: 41
Komentarze (2)

dłonie

Dzięki chiromancji potrafimy wyczytać z dłoni nasz los. Nie trzeba jednak znać się na wróżbach, by patrząc na ręce rozpoznać wiek, wykonywany zawód czy stan zdrowia. Dłonie są bowiem naszą wizytówką. Aby były największą ozdobą, wymagają systematycznej pielęgnacji. »

Ocena: 50
Komentarze (4)
do góry strony