Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja dłoni

Artykuły

Pielęgnacja dłoni


manicure

Moda na barwy lakieru do paznokci zmienia się z sezonu na sezon. Latem najczęściej królują barwy soczyste, pastelowe lub neonowe,zimą bardziej stonowane burgundy lub beże. Jedyne co się nie zmienia i pozostanie zawsze modne, to zadbane i zdrowe płytki paznokciowe, które są naszą wizytówką. »

Ocena: 48
Komentarze (2)

dłonie

Dłonie mówią wiele o osobie, dlatego ich pielęgnacja to ważny element dbania o wizerunek. Są wizytówką zarówno kobiety jak i mężczyzny, często zdradzają wiek. »

Ocena: 41
Komentarze (2)

dłonie

Dzięki chiromancji potrafimy wyczytać z dłoni nasz los. Nie trzeba jednak znać się na wróżbach, by patrząc na ręce rozpoznać wiek, wykonywany zawód czy stan zdrowia. Dłonie są bowiem naszą wizytówką. Aby były największą ozdobą, wymagają systematycznej pielęgnacji. »

Ocena: 50
Komentarze (4)

masaż

Podczas manicure poproście swoją kosmetyczkę, jeśli tego nie robi, o masaż dłoni. Jest to wspaniały relaks dla zmęczonych i często zapracowanych rąk. Wspaniale odpręża i ma swoje dodatkowe walory. Często zapominamy o dłoniach, a to one najczęściej zdradzają nasz wiek. Maszą przywraca elastyczność skóry dłoni oraz ją regeneruje. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

manicure

Już najwyższy czas, abyś wybrała się do salonu urody i zrobiła manicure, bo Twoje paznokcie same się o to proszą. Skórki obrosły płytkę, a kształt paznokci pozostawia wiele do życzenia. Nie wspominając o skórze rąk… Jaki jednak rodzaj manicure wybrać? Zdradzamy tajemnice tego zabiegu. »

Ocena: 38
Komentarze (6)
do góry strony